Pupp

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Wet N Wild Rosé In The Air Color Icon Eyeshadow 10 Pan Palette

Wet N Wild Rosé In The Air Color Icon Eyeshadow 10 Pan Palette
2019. szeptember 29.

Őszintén szólva nem vártam tőle sokat. De viszont lehet, hogy olcsó, és kis gagyi csomagolása van, de ennek ellenére meglepődtem mennyire pigmentáltak a színek és milyen könnyű vele sminkelni. Annak aki egy jó minőségű és olcsó palettát keres szívből tudom ajánlani, mert nem fog benne csalódni. Persze nem ez a legtartósabb paletta ami létezik, de ennyi pénzért ezt nem is várjuk el ugyebár :)

Wet n Wild MegaLast Liquid Catsuit Matte Lipstick

Wet n Wild MegaLast Liquid Catsuit Matte Lipstick
2019. szeptember 29.

Eddig három árnyalat van meg. A nudist peach (barackos nude), a coral corruption(élénk korall árnyalat), és a rebel rose(rózsaszínes nude). Egy icipicit csíkosak ha fel viszem, és kétszer át kell rajtuk menni, hogy egyenletes legyen a szín, de viszont szépek, tartósak,és csak 5€-ba kerül. Én nagyon szeretem, és biztosan fogok még venni más szineket is. :)

wet n wild Photo Focus Foundation

wet n wild Photo Focus Foundation
2019. szeptember 29.

Szeretem is meg nem is. Szeretem, mert jó közepes fedése van, könnyű alapozó, szépen el lehet dolgozni ecsettel és szivaccsal is, és a szín is jó. Viszont nem szeretem, hogy nem tartós. Mindenhol áradoztak róla, hogy ilyen jó, meg olyan jó. Jó is lehetne, ha három óránál többet is bírna. Ennek ellenére 4* mert abban a három órában viszont szépen mutat :D