purpleangel

Regisztráció dátuma: 2012. október 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Karaja Make Up Skin Velvet Bőrfeszesítő Tartós Alapozó

Karaja Make Up Skin Velvet Bőrfeszesítő Tartós Alapozó
2016. november 15.

Egyszerűen imádom. Iszonyat jól fed, nem kell belőle sok, így sokáig elég és ha csinján bánik vele az ember, egyáltalán nincs maszk hatása. Az illata meg csak ráadás, az Ilcsi flavonoidos termékeire emlékeztet, amiket szintén imádok. :)
Nem egy esküvői vagy alkalmi sminket készítettem el velük, hihetetlenül profi termékek... nem csak szépek, tartósak, de a bőrt is ápolják, egy kozmetikusnak pedig nagyon fontos szempont, hogy a saját és a vendég bőrének ne ártson a sok sminkkel, hanem inkább javítsa annak állapotát. Kész főnyeremény.

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2016. november 15.

Az itteni véleményeket olvasva kedvet kaptam rá, hogy megvegyem. Pár napja be is szereztem a nudes palettát, hát nem bántam meg. :) Mint ahogy azt az előttem szólók is írták, nagyon szépen pigmentált és tartós és az sem tűnt fel, hogy porozna. Ennyi pénzért ez egy álom. :)
De azért azt leszögezném, hogy a metálos színek mondjuk annyira nem fénylenek már a nap végére a szemhéljon, mint mondjuk a naked palettánál, de nem is 52€-ba kerül, csak 3,95-be. :D Ennyi pénzért meg úgysem talál senki jobbat. Nekem még jobban tetszene, ha több metál szín lenne benne, dehát ez egy nude paletta és ahogy nézegettem a testereket, a többiből nem sajnálták a csillogást, úgyhogy meg is veszem magamnak legközelebb a roses-t és a greys-el is szemezgettem már. :D Ha esetleg veszek még, leírom a tapasztalataimat.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2016. november 15.

Nem olyan rég vettem egy német blogger lány videójának a megnézése után (https://www.youtube.com/watch?v=dxarlPaPlKo), mert nemsokára jön a pici babánk és végig kellett gondoljam, hol tudnék spórolni, ezért úgy döntöttem le kell váltsam a profi sminktermékeimet, azért mert néha napján beesik egy-két sminkem itt Németországban, mivel se ismerettségi köröm nincs még, se nagy igény ilyesmire, nem fogom a gyerek mellett MAC-et, Karaja-t, Bobbi Brown-ot, Urban Decay és hasonló arany áron beszerezhető termékeket erőltetni, lesz így is elég kiadásunk, :D de mivel a minőségről sem szeretnék teljes mértékben lemondani, elkezdtem kutakodni, ki mit ajánl, ami ár-érték arányban megéri, így bukkantam rá erre az alapozóra. Eddig elégedett vagyok, hihetetlen könnyű eldolgozni, egyáltalán nem érzem, hogy az arcomon lenne, nagyon kellemes viselet és bár nem annyira brutálisan pigmentált, mint drága társai, szóval egy problémás bőr sminkelésekor lehet, hogy kicsit bajban lennék, de azért fed szépen és nálam tart hősiesen egész nap, hajnaltól éjjelig, de nyilván ehhez az is hozzájárul, hogy én szépen, ahogy a nagyoktól tanultam, hidratálok, primerezek és a végén fixálom púderrel. Egyedül az orromon adta meg magát, de csak mert kicsit náthás vagyok és gyakran fújom a nózim, de ilyesféle kiképzést a drága társai sem bírnának, szóval ez teljesen rendjén van. Sokan írják, hogy egyáltalán nem tartós... nem tudom, mi lenne a helyzet, ha csak fognám és az arcomra kenném, mindenféle előkészület nélkül, lehet a méregdrága barátai sem maradnának ott egy nagyon száraz, vagy épp zsíros bőrön fixálás nélkül, erre tényleg mindenkinek oda kéne figyelnie és lehet a gagyi alapozóval azért van épp szerencséd, mert zsíros a bőröd és inkább vizes bázisu volt a gagyi termék, vagy fordítva, ezt az alapozót inkább szárazabb, vagy normál bőrre ajánlanám, mert első érzetre talán kicsit olajosabb, és lassabban is szárad. Összességében annyit mondanék, hogy töredéke pénzért simán elértem magamon azt a hatást és tartósságot, mint a HIGH-END termékekkel, adnék hat csillagot, de sajnos csak ötöt tudok és nyugodt szívvel ajánlom bárkinek. :)