puskas.henrietta94

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2021. március 7.

Én nem mondom, hogy nem csinál szép szempillákat, de néhány óra után elindul a szemem alá.
Mindennek ellenére kétfázisú micellás víz használata után is reggelre biztos van még a szemem alatt belőle. Tuti nem veszem újra.

Idros 5 Izzadásgátló Spray

Idros 5 Izzadásgátló Spray
2019. április 11.

Mindig izzadok, ha nem otthon vagyok. A deóktól tönkrement számos felsőm már. Ekkor vettem meg az Idrost. Két napig bírja kb. 2 nap után egyre jobban izzadok, és az a kedvencem, hogy még ha az Idros mellé kicsi deót is teszek, ugyanolyan büdösnek érzem magam. Kiváló. Kiadtam 4 ezer forintot, hogy ugyanolyan szarul érezzem magam.

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor

Dove Maximum Protection Original Clean Krémdezodor
2019. január 25.

Néhány hónapja semmilyen deó nem hatott nekem. Izzadtam nagyon, akkor is ha nem volt melegem. A tavaly nyári felsőimet dobhatom ki, mert a rossz deók és az izzadás tönkretették. A rossz most itt Niveát, Doveot, Garniert jelent,egyszerűen nekem nem hatottak. Erre gondoltam nagy lépés lenne az Idros (drága, sokaknak nem vált be mert marta őket), hát megvettem a Dove Maximum Protection-jét 1600 forintért. Nagy remények után ugyanúgy leizzadtam SŐT még büdös is voltam, ami eddig nem történt meg. Nagyon szégyelltem magam, diákokkal, fiatalokkal dolgozok. Mondjuk bárkivel dolgoznék marhára szégyellném magam. Ez a termék egy IGAZI PÉNZKIDOBÁS VOLT. Este kentem be magam, az utasítások szerint, hagytam megszáradni, majd csak utána öltöztem fel. 2 hétig próbáltam. A végén már este meg reggel is kentem. Nagyot csalódtam.