Pussycat

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray

Rexona MotionSense Invisible Pure Deo Spray
2018. február 23.

Szörnyű....egy nagy ködfelhő jön ki a flakonból...Személy szerint rosszul leszek tőle

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval

2018. február 23.

DB szépségbox-ban volt benne egy alkalommal. Először félre tettem majd használtam néha néha de nem rendszerességgel. Kb 3 hónapja minden este (még ugyan az a tubus) csipkebogyómag olajjal együtt viszem fel az arcomra. Nem tudom pontosan hogy most ez váltja ki a hatását vagy az olaj...lényeg az hogy nekem feltölti a bőröm. Ha elfogy tuti hogy újra veszem

Olivia Citromfű Kecsketejes Szappan

Olivia Citromfű Kecsketejes Szappan
2018. február 23.

Mint a rozmaringos sampon szappant is ezt is ajándékba kaptam. A cég termékeit még nem ismertem ezelőtt. Nekem kimondottan tetszik a citromos illata és nem emlékeztet a szúnyogriasztóra, bár nővérem szerint is elviselhetetlen illata van. A fürdőben mivel nem zárom el teljesen olyan illat van mint egy szauna vagy egy masszázs szalonban :D Én minden este alig várom a fürdést. Nem szárít pedig tartottam tőle. Egy hátránya van. A citromfű őrlemény annyira nem is őrlemény. Inkább darab ami kb felszántotta a bőröm. Persze tanulva belőle már inkább a kezemben habosítok és azt viszem fel a többi helyre. Így inkább azt mondanám hogy ez nem bőrradírozó hatású....Azért jár érte a csillag :)