pzuzi

Regisztráció dátuma: 2018. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. október 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Éjszakai Krém

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Éjszakai Krém
2020. május 21.

Reggelre a bőröm sima feltöltődött hidratált állapotú lesz tőle, szépen rendbe teszi az arcom egyáltalán nem száraz. 2 hete használom és látom a változást.
Amiért egy pontot levonok az az, h a felvitele tényleg nehézkesebb, illetve reggelre azért eléggé bezsírósítja az arcom a T zónában, de az a legkevesebb úgy is áttörlöm reggelente.

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2020. május 21.

Nagyon örültem mikor megláttam a bolt polcán, az illata nagyon jó volt, de az első sminklemosásnál ahogy egy kicsi bele ment a szemembe, és miért nem ment volt mert ez egy sminklemosó, azonnal szétcsípte a szemem nem bírtam 1 órán keresztül rendesen kinyitni a szemem...
Az h alig lehet összerázni a vizet meg az olajat arról nem is beszélve. Hatalmas csalódás pedig a fekete változatával semmi bajom nincs.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2020. május 21.

Próbáltam már sokkal drágább spirálokat nagyobb hype-al, de mindig vissza térek ehhez szépen megemeli dúsítja és külön választja a pillákat. Nem kerül fel túl sok anyag nem csomósítja össze, a keféjét is kimondottan szeretem én szépen tudok dolgozni vele. Ár érték arányba kimagaslóan jó termék.