QiQi88

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 1.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

rms beauty "Un" Powder

rms beauty "Un" Powder
2018. augusztus 17.

Szeretem használni. Az "un" cover up fölé használom, illetve, ha túl fényesnek látom a bőröm. Szépen mattít, és valóban, mintha a pórusaim kevésbé tágaknak tűnnének.

rms beauty "Un" Cover-Up

rms beauty "Un" Cover-Up
2018. augusztus 17.

Nagyon nagyon megszerettem. Korrektorként használom szem alá, és az orrom mellett. Próbáltam én már minden drága márkás korrektort ( La Prairie, La Mer, Dior, Ysl, Mac, Sensai, Shiseido stb..), de ez az, ami bevállt. Ki kell tapasztni, melyik krém felé jó, de ha megbarátkoztok! Nem ül be ráncokba, nem szárít, hidratálja a szemkörnyéket, ami nekem nagyon fontos. Nap végén is hidratált a bőr alatta, kisimultabb. Fedése jó. Nekem sokszor lilás, pirosas a szemem alatt, ha nem jól aludtam, és szépen elfedi. Fedése kicsit más, mint az eddig használtaké. Valahogy sokkal egészségesebb kinezetű lesz a bőr megjelenése. A többi drága korrektorom elajándékoztam, ez marad :)

rms beauty Lip2cheek

rms beauty Lip2cheek
2018. augusztus 17.

Imádom! Otthon ajakbalzsamként is használom, mert egy rétegben is szép árnyalatot ad. Szeretem, mert kihangsúlyozza, az amúgy vékonyka szám. Kintre többet kenek fel, és gyönyörűen néz ki. Imádom, hogy közben ápolja is a bőröm. Arcra is használom, szintén nagyon szép, egészséges megjelenést ad.

Két szín van meg: a Beloved és a Smile. Amióta megvettem a rúzsaimat már nem is használom, ez annyira jó. Kényelmes, hidratál és szép.