QueenB

Regisztráció dátuma: 2015. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza

Bourjois Kohl & Contour 16H Ultra Black Szemceruza
2017. január 13.

Én ezt használom évek óta, és nagyon megvagyok vele elégedve. Én csak a felső szemhéjam vonalát szoktam vele kihúzni a szempilláim tövénél szorosan, vékonyan, de sajnos az a legnagyobb bajom vele, hogy amikor pislogok, "felragad" a vonal és meglátszódik... Erre lenne valakinek tippje, hogy ez hogyan lehet megszüntetni? Köszi előre is :)

L'Oreal Professionnel Mythic Oil Souffle D´Or Sampon

L'Oreal Professionnel Mythic Oil Souffle D´Or Sampon
2016. október 18.

Nos, nekem hamar kezdett zsírosodni tőle a hajam, pedig amennyire alaposan csak tudtam, mindig kiöblítettem a hajamból hajmosás után. Nem mondom, hogy rossz termék, mert kétszer újra vettem, de a második adag még mindig csak pislog a kád szélén. Hálistennek még drága exem "lepett" meg vele, így legalább a szívem nem hasadt ketté fizetéskor :) viszont meg kell hagyni, hogy annyira jó az illata, hogy csak na... Szuperül habzik, és jól tisztít, sokáig érezhető az illata. Engem az ex-fodrászom próbált lebeszélni róla a benne lévő csillámpor miatt, de már lecseréltem a fodrászom és a pasimat is ;)

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2016. október 18.

Azonnal megy az 5*, enélkül nincs élet. Fenekemig érő sötétbarna hajam van. Hajmosás után azonnal megy rá egy jó pár nyomásnyi adag, és sokkal jobban, gyorsabban ki tudom vele fésülni a hajamat. Évek óta hű társam, nem tudom mihez kezdenék nélküle <3 Hajszárítás után is néha kap még belőle egy kicsit a hajacskám. Fantasztikus illata van, és nagyon jó hatással van a hajamra. Csak ezt használom hajolajból. Próbálkoztam már mással, de mióta Vele összehozott a sors, másra már rá sem tudok nézni :) (mondjuk kicsit drága, de megéri)