QueenOfDisaster

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2019. augusztus 9.

Az átlátszó verzióval próbálkozom már egy ideje és meg vagyok vele elégedve. Sok szín amúgy sem kell a szemöldökömnek és ahogy látom fekete amúgy sincs, szóval mindegy is. A fő probléma a szemöldökömmel eleve az, hogy szeretnek bizonyos szálak vándorútra kelni. Nos, ez így megoldódott szerencsére.

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém

Isana Sheabutter & Kakao Testápoló Krém
2019. augusztus 9.

A hidratálást tekintve nincs vele különösebb problémám és jó nagy kiszerelés is, viszont az illata nekem túl erős. Kibírom, mert olyan sokáig szerencsére nem érezni, de azért nem vagyok annyira boldog tőle.

Lovely Matt Szemhéjtus

Lovely Matt Szemhéjtus
2019. július 29.

A barnát használom. Könnyen lehet vele szép, egyenletes, vékony vonalat húzni és tényleg van fedése a színnek. Kicsit megdörzsöltem a vonalat és úgy sem kenődött el, szóval eddig jóban vagyunk.

Update: már vettem egy feketét is, mert jól elvagyunk egymással. Most épp egy kertészkedést és egy tusolást is kibírt. Viszont észrevettem, mikor egyszer hozzányúltam, hogy viccen kívül az ujjamon maradt a tusvonal. Nem tudom hogy. Ennek ellenére nincs vele semmi bajom, mert úgysem szokásom a szememhez nyúlkálni, szóval ha ennyi bajom van vele, ezt bőven kibírom.