quickberry

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. április 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Olivia Holt-Tengeri Iszap Sampon-Szappan

Olivia Holt-Tengeri Iszap Sampon-Szappan
2020. december 8.

Ez a második sampon-szappan, amit kipróbáltam, és nem bántam meg, sőt, ujjongok, amiért - alapos almaecetes öblítéssel - olyan állapotú hajat tudok vele varázsolni magamnak, amilyet korábban a flakonos samponozással értem el, csak most kevésbé viszket a fejbőröm, és kicsit több időt is kibír két mosás közt.
Nem mondom, hogy nem korpásodom mellette, viszont nem esek pánikba, ha nem használok hajvégápolót a használata után, mivel egészen egészséges fényű marad a hajam.
Az illata számomra finom, és az állaga is jó, nem mállik szét hamar.
Külön örülök annak, hogy pálmaolajmentes, illetve hogy olyan natúr, hogy az én ekcémás, rettentő érzékeny kezemet sem bántja. 🤗

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő

Eucerin AtopiControl Lipid-Olajtusfürdő
2019. március 31.

Egy tesztelés során próbáltam megismertetni atópiás bőrömmel.
Tetszett az állaga, ahogy krémesen felhabzik, és a pumpás csomagolása, viszont tusolás után húzódott, viszketett a bőröm, a pirosabb foltjaim állapotát rontotta, ráadásul - pedig kedvelni szoktam az illatanyagmentes termékeket - borzasztó büdös, halszagú volt számomra.
Ahány ember, annyi féle ekcéma; azoknak beválhat, akiknek kontakt módon kevésbé érzékeny a bőre.
Update: Nővérem ezzel fürdeti száraz bőrű kisfiait, de hosszabb távon ő sem észlelt pozitív hatásokat.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2019. március 3.

Kontakt ekcémás, viszkető-repedező foltokra próbáltam ki. Nemhogy csillapította volna a tüneteket, 1 órán belül még erősebb viszketést és izzó, nedvedző kis hólyagokat okozott. Úgy látszik, egyelőre maradok a natúrkozmetikumok és a szteroidos krémem vonalán.