quitz

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Galaktiv Bio Kullancsriasztó Spray

Galaktiv Bio Kullancsriasztó Spray
2018. június 11.

15 éve, minden nyáron, hétvégenként 15-20 km-t túrázom/túrázunk nem csak túraútvonalakon, hanem járatlan utakon is. A legutolsó kullancsot 10 évvel ezelőtt szedtem ki magamból, akkor is csak azért, mert nem használtam a kullancsriasztót. Néhány héttel ezelőtt elfogytak az addig használt (Off és Vape) kullancsriasztóink és hosszas gondolkodás, utánaolvasás, teszteredmények elemzése után arra jutottam, hogy a Bio galaktív lesz az a kullancsriasztó, amely a legjobb, legmegfelelőbb. Nos, az eredmény lehangoló. Három alkalom, két(!!) óránkénti fújás, HAT kullancs (bennem 3, páromban 3). Egyik alkalommal, mikor összeszedtem egy állatot, biztos vagyok benne, hogy a fújás után kb 15 perccel gyűjthettem be, mivel utána bozótos, bokros részen nem jártunk. Összegezve: rettenetesen büdös, és sajnos a hatása a nullával egyenlő. A felbontatlan és a félig kiürült flakonok a kukában végezték. Mióta visszatértünk a Vape kullancsriasztóra, kullancsokat sem szedtünk ki magunkból. Legszívesebben nem adnék pontot ennek a terméknek, mert számomra semmit nem ér.

Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Firming Eye Cream

Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Firming Eye Cream
2017. november 28.

Gyorsan beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon jól hidratál. A mimikai ráncot szépen halványította. Irritációt nem okozott. Hatását tekintve ugyanezt elértem a Mizon collagen krémjével, de ez nem ront a termék értékéből.

Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Firming Enriched Cream

Mizon Intensive Firming Solution Collagen Power Firming Enriched Cream
2017. november 28.

Ebből a termékből mintát kaptam egy megrendelt krém mellé. Mivel a bőröm olyan mint a szivacs, ezért a minta csak néhány alkalomra volt elegendő, viszont a két-három alkalommal történő kipróbálás elég volt ahhoz, hogy úgy döntsek, egy próbát megér, így megrendeltem a krém 50 ml-es változatát.
Néhány heti használat után kijelenthetem, hogy vetekszik azzal a termékkel, amelyet én már több mint tíz éve használok. Könnyű, lágy krém, az én bőrömön gyorsan felszívódik, és jól hidratál. A használat után nem ragad az arcom, annak ellenére, hogy nem kis mennyiséget szoktam az arcomra kenni. A krém nem képez a bőrömön különös bevonatot, nem fénylik, nem csillog, nem feszül, nem húzódik, és nem érzem azt, mintha még mindig száraz lenne az arcom. Használata nem okozott irritációt. Rendkívül puhává tette a bőrömet és a szemem körüli apró kis mimikai ráncokat feltöltötte, halványította úgy, hogy mielőtt bekentem vele az arcom, csupán arclemosó tejet használtam. Nem kezeltem szérummal, tonikkal és hasonló termékekkel. Tényleg látványos volt a változás. Bár zokon veszem, hogy bőrfeszességet még mindig nem érzek, de szépen kisimult az arcom. Nappalra használtam, a szem körül is, éjszakára megmaradt a nagy kedvenc, a nivea q10.