Quwer

Regisztráció dátuma: 2017. július 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Box Avokádó Tusfürdő

Nature Box Avokádó Tusfürdő
2019. április 14.

Ez egy sima tusfürdő , nem tud se többet se kevesebbet ! Szerintem a túlreklámozás és nagy hájp miatt csalódas csak mert amúgy tusfürdőtől nem várnék csodát ...
Ilyen és kisebb árkategóriában szerintem mindenki talál 1000 hasonlót . Nekem nem szárított , nem maradt meg sokáig az amúgy is làgy illata de nem is lett puháb a bőröm .

Pupa Hidratáló Arctonik

Pupa Hidratáló Arctonik
2019. április 14.

Nagyon nagyon szeretem ! Szépen karban tartja az arcomat , és gyengéden bánik vele . Szép , puha lesz tőlle a bőröm , amit az én száraz bőrömnél kevés tonik - nál mondhatok el.
Reggel/ este egyaránt hasznàlom arclemosás után , minden maradékot leszed és össze húzza a pórusaim.
3.üveget kezdem , nekem sokáig ki szokott tartani .
Szerintem nagyon megéri ! :)

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs

Catrice Generation Matt Comfortable Folyékony Ajakrúzs
2019. február 22.

Sajnos nagyon nem vált be ! Nem szárad meg , hanem egy olajos réteg marad ami megül a számon . Szerintem kifejezetten kellemetlen , csúszik mászik , mindent összeken , egyáltalán nem tartós . Ahoz tudnám hasonlítani amikor a nagybb márkák divatba hozták a matt rúzsokat és a drogériás márkák első kis bénázasaiból születtek matt szerű “ajakkrémek “ amik SOHA nem száradnak meg . Sajnálom de összeségében szerintem használhatatlan !