r_ivan

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Tigi S Factor Smoothing Lusterizer Egyenesítő Krém

Tigi S Factor Smoothing Lusterizer Egyenesítő Krém
2013. november 9.

Vastagszálú, száraz hajra kezdtem használni az S Factor Smoothing sampon és balzsam után törölközőszáraz hajra. Sűrű az állaga, jó az illata, viszont a kezem a használata után nekem is tiszta csillámpor. Ezért vonok le egy csillagot, de különben a hidratálásban, amit elvárok tőle, nagyon jól teljesít. Az ára sem túl kedvező, de legalább nem kell sok belőle (vállig érő dús hajra kb fél diónyi).
Update: a hajam már hátközépig ér és egy darabig mellőztem a termék használatát, mondván hogy elvagyok nélküle. Kiderült,hogy ez nem igaz, kell ez nekem, mert könnyebb így kifésülni a hajamat és simább is.

OPI Start To Finish

OPI Start To Finish
2013. november 9.

Alapnak és fedőlakknak használva az OPI lakkok nekem 4-5 napig tartottak, Avonos is 3 napig. És végre nem válik el a lakk egy a egyben, mint egy matrica, a körömtől! Imádom!

e.l.f. Studio Makeup Mist & Set Sminkrögzítő

e.l.f. Studio Makeup Mist & Set Sminkrögzítő
2013. április 8.

Nekem úgy tűnik, hogy önmagában valamennyit fixál, de a legjobb ha az elf primert is használom - na akkor minden marad a helyén egész nap.
Ha nem nagyon-nagyon messziről permetezem, akkor kicsit túl sok kerül az arcomra de így sem folyt le semmi. Lehet, hogy ez rajtam múlik, de szerintem kicsit trükkös a fújókája, nem szabad erősen lenyomni.

Update: vettem egy újat, mert az első kifogyott és ennek a "fújókája" teljesen rendben van.