Rachel22

Regisztráció dátuma: 2018. december 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2018. december 22.

Nem tudom mit gondolnak azok, akik lehúzzák a terméket, mert az évek óta 4-essel festett hajukból nem varázsolt egy alkalom alatt platinaszőkét... Én is régebben is évekig festettem feketére illetve sötétbarnára a hajam, tavaly nyáron leszívtuk a fodrászommal világos szőkére. Akkor az nagyon tönkretette a hajam, hátközépig ért, de áll alá érő lett belőle... Úgyh szőkéről visszaálltam a sötétbarnára, és erősíteni kezdtem, hogy kicsit összekapja magát. Tehát egy éve sötétbarna festékkel festem otthon, havonta. A hajam vége már fekete volt, meg úgy az egész hajam benyomása inkább fekete volt, mint barna. Rájöttem, hogy rettenetesen öregít, ezért elhatároztam, hogy világosabbra váltok, mondjuk valami középszőke a cél, nem kell hogy világítson, de egy finom kis nőies-fiatalos szőke árnyalatot szeretnék elérni. Tegnapelőtt felkentem ebből a 13-0-as világosítóból, és igen, a tövemet csibesárgára, a többit répavörösre szedte. De ennyi sötétbarnára festés után nem is vártam mást. Ráfestettem egy világos aranybarnát, ettől szép egységes, közepes rezesvörös lett a hajam, ilyen meleg tejcsokis árnyalattal. Kicsit hagyom pihenni, és újból rá fogok menni, de most majd a 13-5össel, utána pedig befestem közepes hamvasszőke festékkel. Szerintem hibátlan a termék, a legkíméletesebb szőkítő, amivel valaha találkoztam (voltak már az évek alatt otthoni próbálkozásaim sajnos..), egyáltalán nem szárította ki a hajam, nem törik, nem hullik. Nekem felér egy csodával. Mindenképpen 5 csillag.