rachelle

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: -

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. november 13.

A hihetetlenül sok pozitív vélemény miatt úgy döntöttem, én is kipróbálom hajpakolásként, főleg erősítő/növekedést serkentő hatása miatt. Amellett, hogy ki nem állhatom a ricinusolaj szagát (számomra valami elképesztő hányingerkeltő hatása van), miután felkentem a hajamra, hagytam hatni, alig tudtam lemosni. Ez egy dolog, de rettentő száraz érzése volt a hajamnak, mintha kiszívtak volna belőle minden életet. A harmadik öblítésnél is rossz érzéssel nyúltam a hajamhoz, muszáj voltam feltenni egy hajpakolást, hogy ne öljem meg magam rögtön a kádban. Nekem egy teszt elég volt, még azt mondom, hogy ha naponta fél centit nőne ettől a hajam, akkor megérné, de valószínűleg nem nőne annyit a hajam tőle, hogy megérje szenvedni vele.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2013. november 13.

Én nagyon szeretem ezt a BB krémet. Előtte nagyon erős fedésű alapozókat használtam (pl Manhattan powder mat make up), szóval nálam az erős fedés nagyon fontos. Előtte kipróbáltam a Garnier BB krémjét is, nekem nagy csalódás volt, alig fedett, rettenetesen csillogott, rossz, folyós érzés volt viselni. Így nehezen vettem rá magam ennek a megvásárlására, nem is vettem belőle, csak egy kis teszter kiszerelést. Nekem azonnal bejött. Én a 23-as árnyalatot használom, nagyon fehér a bőröm, de szerintem nagyon jól passzol. Fényvédő tartalma miatt nyáron is bűntudat nélkül használtam. Meglepően erősen fed, tartós, kényelmes viselni, könnyű eldolgozni, finom az illata és amióta használom, nagyon szép lett a bőröm (bár természetesen nem csak ennek a krémnek köszönhetően). Nem tervezem leváltani, nagyon szeretem. 5 csillag :)

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra
2013. november 13.

Régebben olcsóbb balzsamokat használtam, szerintem ugyanolyan hatása volt egy 700 Ft-os Garniernek vagy Niveának, mint ennek. Puha, fényes a hajam tőle. Ami miatt viszont függő lettem, az az illata. Isteni rágógumi illat:) Ha megunom az illatát, szerintem nem térek vissza az Aussie-hoz, ennyi pénzt szerintem nem ér meg.