RachelNews

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Joico Style&Finish Joiwhip Firm Hold Erős Hajhab

Joico Style&Finish Joiwhip Firm Hold Erős Hajhab
2021. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam és meg vagyok vele elégedve. Hozza, amit egy hajhabnak kell. Szépen megemeli a hajtöveimet, amitől dúsnak tűnik az amúgy vékonyszálú hajam. Plusz pont, hogy 3 nap múlva is tartja a rőzsém a formát. Kicsit drága, igen, azonban nem zsírosít és rengeteg van benne. Ad egy cseppnyi szalon feelinget.

Skin 79 Water Wrapping Waterproof Sun Gel UV SPF50+ PA++++

Skin 79 Water Wrapping Waterproof Sun Gel UV SPF50+ PA++++
2021. augusztus 1.

Nem sokat néztem utána, mielőtt megvettem, de eléggé el voltam keseredve, mert amit szerettem volna fényvédőket, egyik sem volt raktáron.
Koreai krém lévén, remélem, hogy tényleg spf50. Az állaga nagyon könnyű, mikor felkenem, fluid hatású. Szépen el lehet oszlatni, nem okoz gondot a kellő mennyiség felvitele. Nem fehér, egészségesen csillog és 2 óra elteltével sem olvad le az arcom. Kissé olajos tapintású lesz a bőrön, de ha nem fogdosod, nem érzed! 😅 Illata ugyan van, de nem erőteljes és az én extra érzékeny, patakokban könnyező szememet sem irritálja.
Jó alternatíva a soha nem kapható populáris fényvédők helyett.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. szeptember 12.

Remek remek remek! Ha bármi dög kijön az arcomon, ez a szérum másnap reggelre eltünteti. Persze azért figyelek a megfelelő hámlasztásra is. A párom durván pattanásos hátát is szépen kezdi rendbe hozni! Újraveszem! Ja és Magyar márka, imádom. 🤗