raczova

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Glossier Boy Brow

Glossier Boy Brow
2019. március 19.

A Brown árnyalat tökéletes, végre egy kicsit hidegebb árnyalat!! Pont annyi terméket vesz fel és ad le amennyi kell, nem lesz darabos vagy csomós és egész nap a helyén tartja a szemöldökömet. Ez volt az első Glossier termék amit kipróbáltam, a felirat már régen lekopott, de még mindig nagy a szerelem. Önmagában teljes sminkkel, nekem kicsit kevés, kell alá valami, de a majnem-semmi smink-napokon iszonyú szép természetes szemöldököt csinál🙂

Glossier Balm Dotcom

Glossier Balm Dotcom
2019. március 19.

A hidratálás elég gyenge, talán a cherry éri meg a legjobban, az legalább ad egy szép halványpiros színt, de sokkal jobb ajakápolók vannak párszáz forintért... persze ehhez kap az ember egy cuki csomagolást meg a #glossiergirl vagyok életérzést😅 úgyhogy nincs szívem lepontozni

Glossier Cloud Paint

Glossier Cloud Paint
2019. március 18.

3 színem van: dusk, beam, puff (a többi rajtam sajnos túl sötét) és mindegyiket imádom, önmagukban is nagyon szépek, de én általában kombinálom őket hangulattól függően. Nagyon szépen el lehet dolgozni, könnyen építhető, a halvány pírtől- a most futottam le a félmaratont effektig 😊 nagyon cuki a kis akvarell tubust idéző csomagolás- és így szuper higénikus mert nem kell belenyulkálni és tökjól lehet adagolni... plusz nem kopik le a nap végére. Nem csak a hype-ot fizeti meg az ember, tényleg jó termék 💕💕