rador

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. május 11.

Egyszerűen tökéletes arctisztító! Reggel és este is használom, és mindig megdöbbent mennyi szennyeződést szed le az arcomról. A sminket is maradéktalanul eltávolítja. Eddig külön szemfesték lemosót is használtam, de emellett nincs rá szükség. Egyetlen dolog nem tetszik benne, az illata, de szerencsére nagyon hamar elillan.

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2015. május 11.

Már másodjára kezdtem el használni. Először az ára miatt hagytam abba, de az érzékeny bőröm okot adott az újrakezdésre. Nagyon szeretem az illatát és az állagát is, viszont egy idő után zsíros érzésű lesz tőle az arcom. Amíg nem találok olyan krémet, amelyiktől nem lesz kiütéses az arcom, addig biztos ezt fogom használni.

Dior Capture Totale Dream Skin

Dior Capture Totale Dream Skin
2015. május 11.

Én is egy külföldi magazinban találkoztam vele. Egyszeri használatra tökéletesen elég volt a minta. Először meglepődtem a színén, de a sötét bézs színű krém egyáltalán nem látszik a bőrön. Miután felkentem, szinte azonnal beszívta a bőröm, jó érzésű volt, viszont nem láttam semmi különbséget. 10-15 perc múlva viszont mosolyogva néztem a tükörbe, mert olyan volt az arcom, mintha egy leheletnyi alapozót tettem volna fel. A kisebb hegek is épphogy látszottak. Mivel érzékeny a bőröm, mindig attól félek, hogy kis idő elteltével kipirodosik vagy kiütéses lesz, de ez a krém kifejezetten jól esett az arcomnak. Az ára miatt viszont maximum csak karácsonyra kérem! :)