rago.reni.diana

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Krémes Alapozó

Yves Rocher Krémes Alapozó
2015. április 4.

Nemrég szereztem be a márkaboltban, viszont ez a termék valami eszméletlenül jó. Rengeteg alapozóm volt már - jobbak, rosszabbak- de erre a termékre nem tudnék rosszat mondani. Egy nagyon kicsit mintha agyagos beütése lenne, amikor felviszem az arcomra, éppen ezért az ujjaimmal is tökéletesen fel lehet vinni. A végeredmény pedig nagyon természetes. Az árnyalatokkal is meg vagyok elégedve, hiszen sem a nyakamtól, sem pedig az arcomtól nem üt el. Szinte lehetetlen foltosan felvinni ezt a terméket.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2015. április 4.

Meglepő, hogy ilyen sok rossz vélemény van erről a termékről. Én is ajándékba kaptam az üzletben és nekem nagyon tetszett ez a termék, habár 4400Ft-ot nem adnék érte és semmilyen spirálért sem. Még nem használom túl rég óta, de nekem teljesen megfelelt, mint szempillaspirál. Szép, ívelt pillákat kölcsönöz és az eltávolítása sem okoz gondot.

Aden Cosmetics Körömlakk

Aden Cosmetics Körömlakk
2014. október 29.

Én nagyon megszerettem ezt a körömlakkmárkát. Ha fedőlakkal együtt használom akár 2hetet is kibír. Ritkán találkozok ilyen lakkal. Ami viszont aggaszt hogy ritkán vannak jó árnyalatai. Az élénk színei valóban csodásak, csak úgy világítanak UV fényben :)