Ramci89

Regisztráció dátuma: 2017. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal

Nature's Spirit Mélytisztító Arc és Testradír Barackmag Kivonattal
2017. augusztus 1.

Borzasztó! Az állaga akár a takony (már bocsánat),a szaga írtó büdös,szerintem teljesen haszontalan,szinte semmit nem radíroz...ha lehet inkább ne ezt vegyétek meg!

Nivea Men Creme

Nivea Men Creme
2017. július 22.

Hát gyerekek nem fogjátok elhinni,de nekem nő létemre ez a tökéletes hidratáló krém :) általában elég száraz a bőröm,nagyon vízhiányos és van úgy,hogy pár hidratáló nemhogy segítene,inkább még szárazabbá teszi az arcom :( úgyhogy elég sok kencét kipróbáltam már,de egy se ilyen jó,mint ez! A párom kapta még ajándékba és mivel nem bolt itthon arckrémem gondoltam kenek egy kicsit erre a rinocérosz tapintású arcomra és komolyan mondom egy csoda :) annyira puha lesz tőle az arcom,abszolút hidratált,gyorsan beszívódik és nincs ragacsos érzet felvitel után. Szinte egész nap finom tapintású lesz tőle a bőröm. Az illatát pedig kifejezetten imádom! Tipikus,hogy a pasiknak sokkal jobb termékeket gyártanak :) Szóval imádom. Már vettem is egy 150ml-s kiszerelést,hogy legyen itthon bőven :)

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2017. július 19.

Imádom! :) 090-es mályvás-téglás színben vettem meg..durván szép színe van,jó az ecsete is,szépen terül a körmökön,nekem 1 rétegben is szépen fed. Nagyon gyorsan szárad,felkenés után kb.10 perccel már mosogattam,tepsit sikáltam és minimálisat sem kopott meg :) nagyjából 5 napig kitart fedőlakk nélkül is,úgyhogy patika kis körömlakk ez :) biztos,hogy nem csak ezt az egy színt veszem meg :)