Ramcs

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2014. május 21.

Bőséges színpalettáról alig tudtam választani, végül a 48-as halvány gyöngyház rózsaszínt vittem haza. Relatíve gyorsan szárad, köszönhető az avonos körömlakkszárító spraynek és a hideg levegős szárításnak, de így is sikerült belenyúlni. Ami nagyon nem tetszik benne, hogy csíkosan szárad és apró kis buborékok is vannak benne.
Tartósságát még vizsgálom.
Update: második nap elkezdett pattogni, ráadásul oldalt. Felejtős.

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2014. május 19.

Először a pozitívumok. Tényleg meglepően gyorsan szárad és nem lett párnalenyomatos se, pedig lefekvés előtt lakkoztam. Egyenletes a felület, nem csíkos. Ecsete jól használható. Szép fényes.
Tartóssága, hát nem tudom kinek a kezén mérték ezt a hét napot, mert már a második nap végére a körömvégek kezdtek kopni. Nem volt vállalhatatlan,de elég messze volt a 7 naptól. A színpaletta sem egy hanyattesés. Az árát egy kicsit sokkalom. A többi lakkomhoz képest egész tűrhető, ezért kap egy négyes alát. Igaz 5-t a géllak minőségével vetekedő normál lakk kapná, ha egyáltalán létezik ilyen. Ha van ilyen, akkor légyszi segítsetek megtalálni.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2014. február 13.

Első körben sminkeltávolításra használom. Tökéletesen bevált a célra. Kellően vastag, nedves, jó a tartása és leszedi rendesen a sminket. Az érzékeny arcomat sem üti ki.
Hosszabb távú sétára is bedobom a táskába, kéztisztítás, frissítés miatt is.