Ramicsiii

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Sampon
2016. november 13.

Száraz hajvégeim és viszonylag könnyen zsírosodó hajtövem van. Ez a sampon nagyon jó. Szépen hidratál, fényessé teszi a hajam. Azt vettem észre, hogy szárítás után ha este lefekszem, reggelre nincs szénaboglya hajam. Isteni az illata is. VISZONT...sajnos 2 nap után bezsírosodik tőle a hajam. Próbáltam kevesebb balzsam mennyiséggel, hátha az a baj. A mostani samponommal 4 napig simán bírja a hajam mosás nélkül, de itt sajnos már 2 nap után mosnom kellett, mert lapos és nehéz lett a hajam. Plusz az árával sem vagyok kibékülve. Szerintem kicsit túlárazott.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2016. június 15.
(!)

Először azt hittem nekem nem fog beválni a hófehér bőrömre, mert 2 napig kentem magam és semmi eredmény nem látszott. Aztán mint a mesékben, egyszercsak elkezdett hatni. Szép lassan elkezdett barna színem lenni tőle, persze nem úgy néztem ki mint aki 2 hetet nyaralt a tengerparton, de a hófehér bőrömnél már egy fokkal jobb. Mint testápoló is nagyon szépen teljesít. Nekem egy 10 perc kell mire a lábamon ragadásmentesen megszárad, de cserébe szép hidratált és barna lábakat kapok. Nem adok neki 5 csillagot, mert még csak próba fázisban van a termék, de később jön az update és akkor meglátjuk :)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. május 30.

Nagyon nagyon imádom az illatát. És nagyon sokáig érezni a bőrömön. Nekem nem szárítja a bőröm. Tökéletes tusfürdő nevetséges áron. Nálam a nyár slágere lesz :)