rANey

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lime Crime Venus: The Grunge Palette

Lime Crime Venus: The Grunge Palette
2018. február 21.

Én egyszerűen imádom ezt a palettát! A színei csodálatosak,brutálisan pigmentáltak,könnyen eldolgozhatóak,krémesek,és egyáltalán nem/nagyon minimálisan porolnak és mindemellett tartósak. Rajtam simán kibír 12 órát,úgy hogy este is még csodaszépen mutat.Többen kérdezték már meg,hogy mivel van elkészítve a szemsminkem,mert nagyon szép. Pedig hozzáteszem,nem vagyok egy sminkmester,csak egy átlagos sminkimádó.;) Szó ami szó én mindenkinek bátran ajánlom ezt a palettát,nekem az egyik kedvencem lett! :)

Kylie Cosmetics Kyshadow The Bronze Palette

Kylie Cosmetics Kyshadow The Bronze Palette
2018. február 19.

Sajnos nem dobtam hátast ettől a palettától. :( A körülmények sem voltak egyszerűek, ahogy hozzájutottam. Black Friday-kor rendeltem, 2,5 hónap alatt ért ide, egyszer nem azt a rendelést küldték, amiért fizettem, másodjára elhagyta a USPS a csomagomat, és harmadjára sikerült megkapnom, hosszas levélváltások után a customerservice-el. Mindezt csak azért írom le, hogy ha valaki nagy akció alkalmával rendel, számoljon, hogy benne van a pakliban, hogy elég nehézkesen ér ide a csomag.

Visszatérve a palettához, maguk a színek természetes hatásúak és szépek, de ennél sokkal jobb minőségűbb palettáim is vannak, amik ár-érték arányban nem ilyen drágák, vagy ilyen drágák, de minőségben jóval magasabb szinten állnak.
A Quartz és Goldstone színekkel bár szépek két gondom is van: az egyik, hogy nem annyira pigmentáltak, a mattok sokkal jobb minőségűek ebben a palettában, ami nem is lenne akkora probléma, mert végül is építhető, bár küzdeni kell érte, hogy szépen mutassanak, ami ezért az árért szerintem elég gáz. A nagyobbik gond vele, hogy napközben ezek a színek "eltűnnek" a szemhéjamról, pedig jó minőségű primereket használok (UD Original, Too Faced Shadow Insurance), és más szemfestéknél ez eddig sosem volt gond. Az ár sajnos nem áll egyenes arányban a minőséggel, ennél jóval kevesebbért sokkal jobb paletták találhatók a piacon. Nekem ez a paletta nagy csalódás volt sajnos.

ColourPop Ultra Matte Lip

ColourPop Ultra Matte Lip
2018. február 19.

Meg kell mondjam, hogy nekem nem ez lett a CP-től a kedvenc formulám.... Az UBL-eket szeretem, tartósak, és nem is másznak el egész nap a számon, mégis nagyon szép természetes hatásuk van.
A Clueless illetve a Time Square árnyalatokban van meg, egész napra számomra nagyon nem kellemes viselet, nekem elég hamar elkezd leperegni, amit más matt rúzsoknál nem tapasztaltam eddig. :( Nagyon szerettem volna ezt a formulát is szeretni, de az UBL formula után nekem hatalmas csalódás sajnos,
pedig amúgy abszolút matt rúzs párti vagyok.