Best of Beauty 2019

rapkaedina

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil
2017. március 14.

Hát ez valami zseniális! Zsiros, tág pórusú a bőröm és eddig semmilyen hidratáló kence nem vált be! De ez ... imádom! Nem csak hogy hidratál és sima, puha a bőröm, de töredéke miteszerem és pattanásom van mióta használom! Rendben szedte az arcbőröm! Nekem csodaszer!

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2016. október 7.

Több vízálló terméket (jóval drágábbakat is) próbáltam már, de eddig ez működik a legjobban! Eddig mindegyiknek volt valami hibája, általában az, hogy mivel zsíros a bőröm és ha hozzá ért a pillám leoldotta a festéket, így estére szemöldökig maszatos voltam ha nem figyeltem! 13órat kibír maszatolás, kenődés, lepergés nélkül! Szép intenzív fekete egy rétegben is! A pilláim nem hullanak tőle, a lemosásról meg annyit, hogy Garnier 2 fázisú lemosóval nekem dörzsölés nélkül, viszonylag könnyen lejön! Nem mondom, hogy örökké ezt fogom használni ,de jelenleg ez a favorit!

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2015. augusztus 8.

A vízálló típust sikerült akciósan megvennem! Hát... azért többet vártam! A kefe nem rossz, szépen szét választja a pillákat! Viszont valami nem jó, mert a fél szemhéjamat is kikenem vele! lehet , hogy csak én vagyok béna! :D A festék szépen terül, szép a színe, jó az állaga is, DE baromi lassan szárad! A vizet is jól bírja, de így nyáron az izzadt, zsíros bőrt nem! Az alsó pillasorról a festék szépen lemászik a szemem alá, így változom délutánra pandává! Volt már vízállóm ami jobban teljesített! Elhasználom, de tuti nem veszem újra!