Raspberrycheesecake

Regisztráció dátuma: 2018. január 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. február 15.

2-3évig csak ezt a fogkrémet használatam. Szerintem nagyon jó fogkrém! Alaposan tisztít, friss leheletet biztosít, jól habzik, emiatt kiadós és a fogaimat is fehérítette. Sajnos hosszú távon gyengítette a fogzománcomat, érzékenyebbek lettek a fogaim, emiatt váltottam, pedig imádtam. :(

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém
2019. február 15.

Két fogkrémet próbáltam a márkától, amikkel nagyon megvoltam elégedve, és az itteni jó véleményeket olvasva gondoltam ezt is kipróbálom. Hááát....lehet valami gyártási hiba v. selejteset vettem, de az enyémnek semmi mentolos íze nincs, tömény Orbit gyerek rágó, amit már gyerekként is utáltam. Napi 2x 5percig ezt még el tudnám viselni, ha rendesen tisztítana, de fogmosás után a fogaim felszíne érdes, semmi friss lehelet. Mintha fogmosás helyett bekaptam volna egy gyerek rágót. Emiatt kuka. Egyetlen előnye, hogy kis mennyiség is nagyon habzik.

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal

Olivia Szappan Holt-tengeri Iszappal
2018. szeptember 28.

3napig használtam reggel-este arcmosásra, de nagyon kiszárította a bőrömet, hámlott az egész arcom. Azóta heti 3-4x esti arcmosásnál használom és meg vagyok vele elégedve. Jól tisztít, és a miteszeres bőröm is szebb lett, kisebbek a pórusaim. Kiadós szappan már régóta használom, így szerintem megéri az árát.

Update: egy ideig kókusz olajat használtam arcápolásra, emellett tapasztaltam a szappan hámlasztó, Szárító hatását. Idővel rájöttem, hogy az én bőrömre a kókusz olaj semmit nem használ, nem hidratálja csak pattanásokat okozott. Azóta váltottam Argán olajra, ami sokkal jobban hidratál, így nár reggel-este ezt a szappant használtam. a napokban fog elfogyni, nagyon sokáig elég volt, segített a miteszeres bőrömön.