rata.sum

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Isehan Sunkiller Sunscream UV Perfect Water Essence SPF50+ / Pa++++

Isehan Sunkiller Sunscream UV Perfect Water Essence SPF50+ / Pa++++
2019. június 1.

UPDATE:
Kíváncsi és kísérletezős típus vagyok, így időnként kipróbálok más fényvédőket is arcra. Aztán mindig visszatérek ehhez. Mindig. Már hármasával rendelem Japánból. :) Hihetetlen jól működik a vízhiányos és hát bizony egyre érettebb bőrömmel. Szuper a hidratáló hatása. Ha nagyon sietek és elmarad az alákrémezés, akkor sem szárad ki a bőröm. A délutáni újrakenésnél is imádom, ugyanis nem pöndöríti le az alapozóm (maradékát), teljesen vállalható fejjel tudom elhagyni a munkahelyemet. Biztos ki fogok próbálni más fényvédőket is, mert a hype-nak nehéz ellenállni. És biztos, hogy utána vissza fogok térni hozzá. :)

2017.07.18:
Másik kedvenc fényvédőm ez évben a strong moisture mellett.
A formuláját imádom, géles krém, könnyen, gyorsan eloszlatható, pikk-pakk beszívódik. Pár perc után szuperül lehet sminkelni rá.
A délutáni újrakenésnél ő is hagy egy csillogó réteget, de nem rovom fel neki, legalább kevésbé fakó a fejem. A fiatalabb korosztály valószínűleg nem díjazná ezt a tulajdonságát, de nekem tetszik, hogy hidratál és ad egy markáns bőrfényt.
Az egyetlen, amit kihagynék belőle, az az elég erős illatanyag. Nem büdös, kifejezetten finom illata van, de túl erős. Szerencsére hamar eloszlik és egyáltalán nem irritálja a bőrömet (pedig ettől rendesen féltem).
Sajnos ez is borzasztó gyorsan fogy, napi kétszeri használattal talán egy hónapot lehet kihúzni vele. Úgy látszik, ez ilyen Sunkiller-jellemző, háromfélét használtam, mindhárom őrült gyorsan fogy. Így viszont nem is olyan kedvező az áruk, mint elsőre gondolná az ember. :-/
Az árától eltekintve ez az egyik legjobb fényvédő, amit valaha arcra használtam. Jár az 5 csillag, naná.

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém

Bioderma Photoderm AR SPF 50+ Színezett Arckrém
2019. május 26.

Bevált ez a fényvédő. Tetszik az enyhe, áttetsző szín, mert ad egy kis egységesítést, viszont nem színezi el a fejem sem májbeteggé, sem Miss Röfivé. Az állaga kicsit sűrűbb krém, mint amihez hozzászoktam, de könnyen és szépen eloszlatható. Ad egy kis bőrfényt, nem mattul természetellenesre. Nekem alá kell hidratálnom, mert nagyon száraz, vízhiányos a bőröm. Fiatalabb, zsírosabb bőrre valószínűleg túl sok lenne, szerintem 10-15 éve még nem szerettem volna.
Ami nem tetszik benne: 30 ml brutálgyorsan elfogy, ahhoz azért elég drága, hogy havonta vegyek egyet. Galléros felső nem ajánlott, mert fog.
A Sunkiller Water Essence még mindig számomra a csúcs, de ez is egy szuper fényvédő.

MoLash Szempillanövesztő Szérum

MoLash Szempillanövesztő Szérum
2019. május 26.

Nekem nem volt elég pár nap vagy 1-2 hét. Most, másfél hónap használat után viszont már látom a hatását. Az tűnt fel, hogy teljesen sminktelenül a tükörbe nézve látom a szempilláimat. :) Valahogy felfelé kezdtek ívelődni, nem állnak egyenesen előre spirálozás nélkül sem. Azt nem tudom pontosan megítélni, hogy hosszban, sűrűségben mekkora a változás, mert nem fényképeztem, méricskéltem. De egyértelműen egészségesebbnek, vitalizáltabbnak látszanak a pilláim. Hatásos termék, ami szerencsére nem irritálja a szememet.

3 ÖSSZETEVŐ

Stearoxypropyl Dimethylamine EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen