rata.sum

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2021. szeptember 27.

Elhasználtam az első litert, megvettem a másodikat. Nem azt mondom, hogy tökéletes, de annak aki annyira utál testápolózni mint én, megváltás. Egyáltalán nem szárít, semleges az illata, nem irritálja a bőrömet. A hab hiányát nehéz megszokni, így hajlamos vagyok sokat használni belőle, vagyis viszonylag gyorsan fogy. 1 liter azért így is sokáig elég.
Fun fact: tökéletes első lépésnek sminklemosáshoz olajos lemosó helyett. Nem irritálja a szememet, de jól oldja a szempillaspirált. Szerintem tartós lesz a kapcsolatunk.

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2021. szeptember 14.

Sajnos még jobban le kell pontozzam. Máris elkezdett beszáradni, ezzel egy időben pedig nap közben elmászkálni. Túl keményre köt, alig tudom lemosni (olajos és habzó lemosó, utánuk micellás víz). Tényleg olcsó, de sajnos pont annyival kevésbé jó is. Egy spirál azért 3-4 hétnél bírjon már kicsit többet.

2021.08.31. Kicsit tanácstalan vagyok, hogyan is értékeljem. A festék állaga pont jó, nem túl híg, nem túl száraz. Szép hosszú pillákat kreál, vastagít is, fekete, nem kenődik, csak nap végére mászik le minimálisan, amit papírzsepivel egy mozdulat korrigálni.. Az ára szuper.
Mi vele a bajom mégis? Hááát... lehet, hogy az általam vásárolt termék hibás, vagy nem tudom. A keféje nem olyan, mint itt a termékfotón. Nem ilyen szép egyenletesen ívelt, hanem egyenes és a végén van egy hirtelen kanyar. Ez alaposan megnehezíti számomra a felvitelt. Szeretem a nagy, ívelt keféket mert nem kell velük sokat vacakolni, a göndörítés is könnyebb velük. De ezzel a göndörítés (amikor picit tekersz a kefén) kábé egyenértékű a "hogyan ne szúrjuk ki saját szemünket spirálozás közben" cselendzzsel, ugyanis ha csavarintom a kefét, jó eséllyel belekapok a szemgolyómba azzal a fura kampóval a végén. Nem értem a koncepciót, tényleg nem. Pedig amúgy nagyon jó, de ez így -1 csillag.

Shiseido Wrinkle Smoothing Cream

Shiseido Wrinkle Smoothing Cream
2021. szeptember 1.

Ez a krém nem éri meg azt a pénzt,amennyit elkérnek érte. Igazából a felét sem éri, félpénzért sokkal jobb krémeket kaphatunk.
Éjszakára kenem. Kényelmes, selymes, viszonylag gyorsan beszívódik. De nem érzem, hogy különösebben táplálna, nagyjából nem csinál semmit. Nem árt, nem használ. A parfüm sem képes elnyomni benne az alkoholszagot. :( Vissza a PC-khez.

3 ÖSSZETEVŐ

Stearoxypropyl Dimethylamine EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen