Rebarbara27

Regisztráció dátuma: 2015. május 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2020. június 14.

Kb 10db van a tàskáimban, zsebeimben, sminkcuccaim között szanaszét. Ajakàpoló függőként, kb majdnem mindig veszek ha a dmbe tévedek, nehogy amikor kell egy sem legyen kéznél :D teljesen jó termék, megfelelően hidratàl és krémes, nem olvad úgy mint a labello.

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Cseresznye

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Cseresznye
2020. június 14.

Èn ajakápoló függő vagyok. De olyan szintem, hogy minden zsebemben lapul egy, ha meglalàtok egyet meg kell vennem. Ezt megláttam a boltban és megvettem. Nem is fordult meg a fejemben, hogy színes. Mikor először felkentem pipa voltam, hogy nah ezt jól mellé fogom kenni mindig stb. Ami így is van. De többen megdicsérték milyen jó színe van milyen szép. Aztán megdöbbentem, hogy milyen jól àll tényleg. És itt is azt olvasom, hogy a színéért más is odavan. Hidratàlàsra 5-ből 4 pontot adnék. Hàtràny, hogy tükörben kell felvinni, mert könnyű mellé kenni. De a színe 100pontos nàlam, ezért 5*

Kallos Botaniq Deep Sea Regeneráló, Fejbőr Revitalizáló Sampon

Kallos Botaniq Deep Sea Regeneráló, Fejbőr Revitalizáló Sampon
2020. június 14.

Én fejbőr radírnak hasznàlom. Vagyis egyszer ép előmosott nedves hajon jól felmasszírozom a fejbőröm vele, aztàn mosom újra más samponnal. Én imàdooom. Bàrmilyen más sampon mellé ajànlom. :) önmagàban, vagy befejező samponként sosem hasznàltam, így arról fogalnam sincs.