rebbka

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Difeel Prémium Hajolaj E-Vitaminnal

Difeel Prémium Hajolaj E-Vitaminnal
2019. április 25.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat. Most a másodikat vettem, az első az argánolajos volt. Nekem ez a kedvenc hajolajam, másfajtát nem vennék. Olajos állaga van, száraz hajra szoktam kenni, az én vastagszálú hajam beissza. Hidratált, puha és fényes lesz. Nem cserélném le, és nem is fogok másfahta olajat venni, ha ez elfogy. Szuper! 😊 Én az illatát is nagyon szeretem.

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2019. január 12.

2018. jan. 21. Ez az új arcápolási rutinom egyik tagja, dec. 30-án kezdtem el használni, és ez egy nagyon jó termék.
A bőrömről tudni kell, hogy ilyen nagy piros, gyulladt pattanások szoktak rajta kijönni, fájdalmasak meg minden. Van, amikor jobb passzban van a bőröm, viszont decemberben kb 10 ilyen nagy pattanás jött ki az arcomon, és megelégeltem, tényleg szörnyen néztem ki. Elkezdtem nézegetni a termékeket, amik segíthetnek, és elegem lett abból, hogy nagyon sok pénzt kidobtam már az ablakon, semmit sem használtak az eddig próbáltak, kivéve az akneroxid. Elhatároztam hát, hogy rászánom a pénzt, és megveszem többek között ezt is.
Célzottan a pattanásokra kenem, ahogy írja az útmutató, de aki azt akarja, hogy visszahúzódjanak, ne használja ezt a terméket, mert ez segíti a pattanások érését, ahogy olvasható is. Ha valaki túllép ezen, és kitartóan kenegeti 2. napra már gyönyörűen lemegy a gyulladás, ami az én esetemben egyébként van, hogy 2 hétig is eltart, tényleg szörnyű. :D Szóval nálam ez egy igazi életmentő volt, az árát megéri, nagyon sokáig elég. Az arcom kb kéthetes használat után érezhetőbben szebb, egy pattanásom van már csak, de lassan az is elmúlik. Egy másik Uriage-termékkel használom. Újra fogom venni, ez nem kérdéses, mert imádom. 5*

2019. jan. 12. Még mindig használom, egy év alatt nem fogyott el. Ha elfogyna, tuti újravenném, mert ez egy csoda! 😊 Azóta szerencsére nem jön ki annyi pattanásom, de ha érzem, hogy egy itt-ott ki akar jönni, gyorsan bekenem, és elbánik vele. Először kihozza, és aztán leszárítja. Szerintem alaptermék, ha valakinek pattanásra hajlamos a bőre. Úgy vettem észre, hogy kevesen ismerik, ahhoz képest, hogy pl az akneroxidot mennyien, pedig tényleg szuper! Remélem, sosem vonják ki.

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás

Himalaya Herbals Frissítő Gyümölcspakolás
2019. január 12.

Nagyon szeretem ezt a pakolás. Igaz, hogy normál és száraz bőrre ajánlott, de úgy vettem észre, hogy jó hatást gyakorol a bőrömre. Már a második tubussal vettem meg. Az összetevők tetszenek, tényleg lehet érezni egy kis csípő érzést felkenés után, de ez hamar elmúlik, és természetes is a benne lévő savak miatt. Pattanás utáni hegekre kifejezetten jó. 😊 Ha elfogy, megint meg fogom venni. A nimes pakolással felváltva használom.