Rebeka_R09

Regisztráció dátuma: 2021. június 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. június 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2021. július 18.

Pár napja (2021.06.14.) szereztem be a hidratáló arctisztító krémmel (Hydrating cleanser) együtt. Arcomra és testemre alkalmazom, melyeket remekül hidratál. Nyárra szerintem nagyon ideális a krém könnyedsége, illetve a gyors beszívódása miatt. Az összetevők listája is baromira tetszik, különösen az E-vitamin tartalma tetszik benne, és érzem is a hatását. Szerintem az összes börtípusnak megfelelő, pláne annak aki nem szereti ha hidratálótól ragad a teste. :D

Egy hónap használat után is bevált a testemen, viszont az arcom kipirosodott és égett a terméktől.

Crest Whitestrips Professional Effects

Crest Whitestrips Professional Effects
2021. június 15.

5 napos kezelését próbáltam, és látványosan fehérítette a fogamat. Sokat kávézom és segített normál színárnyalatot adni a fogsoromnak. Én is ajánlom mindenkinek a fogkőeltávolítást, legalább a látványosabb eredmény miatt is, de amiatt is lényeges, hogy ne legyen foltos a fogunk az eljárást követően. Évente szerintem 1x max. 2x érdemes használni, attól függően ki milyen ételeket/italokat fogyaszt. Nálam fellépett kis mértékű fogérzékenység a kezelés időszakában, de hamar elmúlt. Mindenki tartsa be az előírásokat, hogy ne okozzon komplikációt a termék! Az eMAG-on kapható az 5 és 10 napos kiszerelése.

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém

Sensodyne Repair&Protect Whitening Fogkrém
2021. június 15.

Jól tisztít, érzékeny fogra és ínyre kiváló termék. Fehérítést nem tapasztaltam, viszont fehér szín fenntartására jó lehet.

1 ÖSSZETEVŐ