Rebeka_R09

Regisztráció dátuma: 2021. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. június 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2024. február 1.

Tök jó termék, kiegyenlíti a bőrt. Tiniként a bőrgyógyászom javaslatára használtam, a Differin kezelésem mellé. Igazából inkább a foltmegelőzésre érdemes beszerezni. Viszont az ára miatt nem vettem újra.

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő

Bioderma Atoderm Olajtusfürdő
2024. február 1.

Nemrég szereztem be magamnak, mert nagyon száraz a bőröm. Nagyon jól tisztít, hidratál, és csökkentette a keratosis pilaris láthatóságát is. Ez az első olajos lemosóm, szóval összehasonlítani nem tudom más termékkel. Korábban, az ajándékba kapott drogériás termékeket csak kézmosóként tudtam elhasználni, de ez a termék remekül használható a testemre, szerintem érdemes rá áldozni. Ugyan tartalmaz latanyagot, viszont nem irritált, ill. kellemes az illata.

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj

Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj
2024. január 10.

Csak dupla tisztításhoz alkalmazom, sima arclemosónak túl sűrű állagú. A sűrűsége miatt hagy egy kis zsíros utóérzetet, viszont a smink és fényvédő leszedéséhez nagyon jó termék. Szeretem, hogy illatmentes, igen emiatt van egy enyhe olajszaga. Nekem összességében tetszik. Csomagolása is szimpatikus, szívesebben választom ezt, mint a balzsam változatú olajos lemosókat (sztem picit macerásabb, persze nem próbáltam még!).

1 ÖSSZETEVŐ