Rebeka21

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lee Stafford Purple Reign Tonizáló Sampon

Lee Stafford Purple Reign Tonizáló Sampon

Nekem nagyon bevállt.
Sajnos elégge kezdett sárgulni a szőkítezz hajam, mert az első havasító amit vettem, semmit sem segített. Kezdtem nagyon elkeseredni. Ajánlásra vásároltam meg ezt a sampont és nagyon elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem szárít és nagyon szépen hamvasít. Vastag szálú hajam van, 20 percig szoktam hatni és így érem el azt az eredményt, amit szeretnék.

Kérastase Blond Absolu Masque Cicaextreme

Kérastase Blond Absolu Masque Cicaextreme
2022. január 3.

Elképesztően száraz, szálkás, hullámos hajam van amit nagyon nehéz puhává tenni. Mielőtt szőkítve lett a hajam, samponon kívül 4 terméket használtam ahhoz hogy emberi formát kapon a hajam tapintása. Soha nem volt olyam hapakolásom ami önmagában elég lett volna, pedig sokmindent kipróbáltam már. Viszont ez a hajpakolás egyszerűen csodaszer. Soha nem gondoltam volna hogy létezok olyan hajpakolás ami ennyit tud dobni a hajamon. A Kérastase szőke hajra való samponjával együtt használom és nem tudom leírni mennyire puhává, fényessé és hidratálttá teszi a hajam. Annyira tömény és annyira sokat dob a hajamon, hogy más hajápolót (olajon kívül) szinte el se bír a hajam, ami szerintem elképesztő mert most 1 termékkel sokkal jobb hatást tudok elérni mint eddig 4el. Hosszú, vastagszálú hajamra egy diónyi adag bőven elég, ami szintén nagyon nagy plusz pont, mert eddig marékszámra kentem a pakolásokat a hajamra.
Rengeteg jót tudnék még róla írni, de a lényeg hogy tényleg egy csodaszer még az én drór hajamra is. Soha nem volt még ilyen puha a hajam. Mindenkinek ajánlani tudom!

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Sampon

Kérastase Blond Absolu Bain Lumière Sampon
2022. január 3.

Nekem egy elképesztően száraz, szálkás oroszlánsörény hajam van. Balayage technikával szőkítve lett a hajam. Alapj áraton egyáltalán nem kócolódik a hajam, szinte nem is kéne fésülnöm. Viszont amióta szőkítve lett, samponzás utan egy kóccsomóba áll össze az egész amit nagyon nehezen tudtam kifésülni. Balzsamozás után mindig megfésülöm (igen, tudom hogy vizesen nem szabadma viszont így sokkal jobban tudja beszívni a haj a balzsamot vagy pakolást). De ez a sampom maga a csoda. Olyan könnyen tudom kifésülni a samponozás után hogy az valami hihetetlen. Sampontól nem szoktam elvárni nagy hidratálást, mert a sampom feladata hogy tisztítson. Viszont ahhoz képest hogy "csak" egy sampon elképesztően jól hidratál. Még egy plusz pont hogy nagyon jól habzik és kevés kell belőle. A leírásban nem látom hogy havasító hatást ígérne így nem is ebből a célból vásároltam meg, viszont a flakonon rajta van hogy havasító sampon, de nem ez a havasító változata, ne várjatok tőle ilyen hatást. Mindenkinek csak ajánlani tudom.