Rebekaahorvath

Regisztráció dátuma: 2017. április 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés
2021. március 3.

Többször is volt mar szalonban keratinos hajegyenesito kezelesem, a legutobb 70! Ezer ftot hagytam ott erte, a hosszu hajam miatt. Akkor meg arra is azt mondtam, hogy megeri, mivel az en hajammal tenyleg csodat tett. Azonban mikor erre a csodara raleltem es eloszor kiprobaltam mar tudtam, hogy tobbet nem adok ki ra ennyi penzt. Ugyanis a hatas TELJESEN ugyanaz mint szalonban, termeszetesen sokkal macerasabb magadnak csinalni de az eredmeny mindent felulmul. En ebayrol szereztem be 7700 ftert, es a fele meg igy is megmaradt tehat ha ezt nezzuk, osszemerhetetlen arakrol beszelunk ekozott es a szalonbeli megoldas kozott. Mindenkinek csak ajanlani tudom!

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. május 3.

Ár-érték arányban a legjobb termék! Nem kelt olcsó hatást, nincsenek benne hatalmas csillámok, inkább fényesnek mondanám, ami számomra tökéletes. Rengeteg dicséretet is köszönhetek neki! ;) Imádom!

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus
2017. május 3.

Örök kedvenc! Évek óta már csak ezt használom, egy-kétszer elcsábultam másnak hajtott a kíváncsiság, de mindig nagyon megbántam! Már nem kísérletezek, ez számomra a tökéletes tus. Ébenfekete, nem maszatolódik, tartós, és számomra tökéletes az ecset kialakítása is.