Recsu

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2019. november 8.

Még egyszer használtam eddig, és azt kell, hogy mondjam,hogy eddig nagyon szuperül teljesít. Együtt használtam egy naturals hajpakolással,és a hajam pihe-puha, és fényes, pedig nem jellemző rá, szöszösödésre hajlamos, és picit ezen is segített. Biztosan ennek a samponnak köszönhetem,mert az ezelőtti sajnos ilyet nem produkált. Hosszú távon leszek kíváncsi, majd updatelek

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. október 1.

Hát,az illata nekem tetszett,az állaga sem rossz ,és pont az állaga miatt gondoltam,hogy na ez valami nagyon tápláló lehet. Hát, pedig nagyon nem az. Hajban maradó ápolóként lehetetlen, es hajpakolásnak is nulla, semmi olyat nem tesz, amiért megérné vásárolni. Ha lehetne nulla csillag, akkor inkább annyi lenne.

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Parfum Intense

Lancôme La Vie Est Belle L'eau De Parfum Intense
2019. szeptember 26.

Ő volt az első nagy szerelmem, annyira körbeölel, megnyugtat ha velem van, édes, való igaz, inkább már nagyon édes kategória, de jobb sokkal, mint az LVB ,és bár ezek tömeg parfümöknek számítanak, de igazából szimplán ezen parfümök viselése a fiatalabb korosztály divata lett,de sok fiatalos idősebb nő is viseli. Én nyáron is fújtam, igaz csínján, de egyszerűen nem tudtam letenni 3 hónapra... Nem is akartam. Nagyon tartós, kabátjaim, sáljaim illatoztak rendesen, sőt, a hajam is. Igazából még mindig szeretem,de Szerelmes most nem belé vagyok:)