redberry.247

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Sun Club All-In-One Bronzosító Púder

Essence Sun Club All-In-One Bronzosító Púder
2013. október 16.

Mila85, a Köki Müllerben vettem egy hete, pedig az nem arról híres, hogy gyorsan érkeznének az újdonságok :)
Szóval, mivel nagyon lázba hozott ez a kontúrozás-highlighterezés téma, gondoltam megpróbálkozom vele, mivel nincs nagy ára, elsőnek jó lesz. Elég pigmentáltnak tűnik, reggel felteszem, estére is ott marad, abszolút nem mászkál, a fehér bőrömre a világosabbat vettem (pont ez, ami a képen van), de szerintem a kontúr része még így is sötét, és nehéz kevesebbet feltenni belőle (meg naná, hogy béna vagyok). Illatra (van illata!!) kellemes vaníliás, a highlighter rész nagyon szép csillogást ad. Összességében egynek jó kategória, valószínű, hogy feljebb fogok lépni, csak még kérdés mire. De "kezdésnek" tökéletesen megfelel :)

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás
2013. március 26.

Na, akkor én jövök kicsit felpontozni :) Én nem vártam sokat tőle, csak otthonra akartam egy ápoló, olajos pakolást, és tényleg nem számítottam nagy durranásra, de kellemesen csalódtam. Puha, selymes lett a hajam, könnyű kifésülni, nem kócolódik (annyira). Bár nem életem hajravalója - még keresem az Igazit.. - örülök, hogy rátaláltam.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2013. március 21.

Én szempillára használom spirálozás előtt, és úgy nagyon szép az eredmény ! :) Viszont ami miatt megvettem, hogy a szempillagöndörítést "bebetonozza", arra sajnos nem jó, bár ez valószínleg nem a termék, hanem az én hülye szempillám hibája :( Sokszor azt hiszem nincs is rajta semmi, pedig egy csomót visz fel. Egyébként szerintem valamenniyre még ápol is. Szemöldökre viszont tökéletes, jobb, mint az Essence szemöldökformázója.