Redhead

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Becca Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter

Becca Shimmering Skin Perfector Pressed Highlighter
2019. szeptember 8.

Sephora mini csomagot vettem meg Opal árnyalatban. Kicsi, de szerintem bőven elég lesz egy darabig. Az árnyalat a világos, meleg tónusú bőrömhöz nagyon passzol. Óvatos felvitellel a zsíros bőrön is szép, természetes ragyogást lehet vele elérni, ha elkerülöm a kifényesedésre hajlamos területeket.Az állaga maga a csoda, nagyon finom, selymes por, amivel jól lehet dolgozni.

Yves Rocher Pirosító

Yves Rocher Pirosító
2019. szeptember 8.

Két árnyalat (Rose Acajou és Rose Pivoine) boldog és elégedett tulajdonosa vagyok. Szép és erősen pigmentált szinek, tartós hatás, nem porol. Az ár kedvezménnyel kifejezetten jó, főleg ha azt nézem, hogy mennyi ideig elég egy tégelynyi termék.
A felvitelnél a pigentáltság miatt figyelni kell, de e megfelelő ecset sokat segíthet.

Yves Rocher Sérum Végétal Arclemosó Tej

Yves Rocher Sérum Végétal Arclemosó Tej
2019. szeptember 8.

Sminkeltávolításra használom, amit elég jó hatékonysággal végez, de nem maradéktalanul. A BB krémmel már nehezen bír, úgyhogy ha van rajtam, ahhoz plusz sminkeltávolítás is szükséges. A bőrőm szereti, kellemesen puha lesz a használat után. Én pár perc beszívódás után folytatom az esti arcápolási rutint, vagyis habzó arclemosóval átmosom az arcom, úgyhogy biztosan kevésbé fejti ki a hatását, mintha hagynám teljesen beszívódni. Ahhoz viszont túl zsíros érzetet hagy, hogy ne mossam le. De nem is a ránceltávolítás a fő cél, hanem a smink eltávolítása, amiben nem rossz.
Az adagolás nem a legkényelmesebb sajnos. Ha itt is lehetne pumpás adagolót beletenni, mint az Yves Rocher testápolóknál (természetesen újra felhasználni, nem eldobni minden alkalommal), sokkal kényelmesebben lehetne adagolni és nem úszna néha a vattakorong az arctejben.
Akciósan/kuponnal az ára jó.