Redpanda

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Elta MD UV Physical Broad-Spectrum SPF41

Elta MD UV Physical Broad-Spectrum SPF41
2021. április 25.

Legjobb fényvédő, amit valaha arcra használtam. Világos bőrre tökéletes a színe, nem sötét, nem umpa-lumpa. Felkenés után gyorsan beszívódik, a végeredmény pedig pont jó. Matt finish, de azért hagy egy kis természetes bőrfényt, így nem emeli ki a ráncokat és egész nap tart, egyáltalán nem fényesedik át. Nem ragad, jól lehet rá sminkelni, de önmagában is megállja a helyét. Felkenés után nem is érzem, hogy rajtam van, annyira könnyed. Lehet alá vagy fölé kenni bármit, nem kukacosodik, nem pereg. Már több tubussal elhasználtam, és abszolút 10 csillag. Viszont sajnos elég nehéz beszerezni.

Sana Lábizzadás Elleni Spray

Sana Lábizzadás Elleni Spray
2021. április 25.

Nagyon ritkán fogok annyira mellé egy termékkel, hogy ki kelljen dobnom, de ez a kukában végezte. Kifújás után egy soha be nem szívódó, olajos réteget képez a lábon. Az izzadást nem csökkentette, szagtalanító hatását sem éreztem. A teteje leesik, a cucc össze-vissza folyik belőle. Borzalom.

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2021. április 12.

Nekem erről mindig a szőlőzsír szó jut eszembe :) Egyszerű de nagyszerű, évek óta hű társa a családnak. Alapvetően könnyű beszerezni, bár előfordult már, hogy néhány hétig szinte sehol sem kaptam. A csomagolása lehetne picit jobb minőségű, de ezt elnézem neki, mert a hatása verhetetlen. Két dolgot ki nem állhatok: nap közben kenegetni a kezemet és a számat. Ezzel nem is kell. Éjszakára felkenem egy vastagabb rétegben, reggel ledörzsölöm egy zsepivel, és tökéletes az eredmény. Nincs szükség ajakradírra vagy mindenféle csilli-villli színes-szagos drága szájbalzsamra. Néha megnézem a drogériák kínálatát, de aztán azzal a lendülettel le is beszélem magam azokról. Kiadós, egy évben nekem mindennapos használat mellett elég két darab. Igaz, mikor „elfogy”, vagyis eléred a kis műanyag tartó alját, én még hónapokig kapargatom belőle az anyagot. Próbáltam a kamillás verziót is, de az nem vált be, mert szárított.

2 ÖSSZETEVŐ