Redpanda

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. január 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém

Cedralex Frissítő Lábápoló Krém
2018. október 23.
(!)

Ezt a krémet anyukámnak szántam, ha megnyerem, és mivel ezúttal szerencsém volt, most anyukám véleményét tolmácsolom a termékről. Elöljáróban annyit, hogy nagyon fájósak a lábai, sok csúnya visszérrel, ezért is gondoltam, hogy ő lesz a tesztalany :) A krémet akkor használta, mielőtt elindult valahova. Kellemes illata van, mentol tartalma miatt azonnali hűsítő érzést nyújt, ami persze nem tart sokáig. Viszont anyum azt tapasztalta, hogyha ezt a krémet használta, jobban bírták a lábai a terhelést. Más hasonló termékekhez képest elmondása szerint ez jobban beszívódik, ezért szívesebben használta reggelente indulás előtt. Plusz pont, hogy tapasztalata szerint kellemesen hidratálja a bőrt és nem okozott semmiféle allergiát a szuper érzékeny bőrén. Végül annyira megszerette ezt a krémet, hogy az ajándékba kapott tubus tartalma el is fogyott, és azóta már újra vettük ;)

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+

Image Skincare Prevention + Daily Matte Moisturizer SPF32+
2018. június 20.

Hosszas-hosszas mérlegelés és olvasgatás után esett rá a választásom, melynek a folyamatával itt most nem is untatnék senkit. Annyi volt a rizikó, hogy nem próbáltam ki vásárlás előtt, de gondoltam, lesz ami lesz :) A nem túl modern kémiai fényvédő zavart benne egyedül, de az elmúlt 20 év során még sosem volt szerencsém olyan fényvédőhöz, amivel ne kellett volna valamilyen téren kompromisszumot kötnöm, így ezen túlléptem. De térjünk rá a krémre ;-) Felkenéskor közepesen sűrű, jól kenhető az állaga. Gyorsan, szépen eloszlik, rajtam nem hagy fehér réteget. Felkenés után azért kell egy 5-10 perc, mire teljesen beszívódik a bőrbe, utána viszont nem marad semmi ragacsosság érzet. Én nem annyira a mattító hatás ígérete miatt, mint inkább az olajmentesség okán választottam ezt a krémet. Picit féltem is, hogy túl matt lesz és így 44 évesen ráncos múmia fejet csinál, de erről szó sincs. Beszívódás után marad egy kellemes bőrfény, viszont 10-12 óra múlva sem tocsog zsírban a T vonalam. Arcmosás után este úgy érzem, mintha lenne egy kis kiegyenlítő hatása, mert a T vonal zsírosságát tartósan elveszi, viszont a szárazabb területeket nem szárítja még jobban, hanem ad egy nyárra pont elég hidratálást. Úgy gondolom, kevert bőrre nyáron ideális választás. Ja, és az illata tényleg rágógumi :D

Treacle Moon True Shea Love Testvaj

Treacle Moon True Shea Love Testvaj
2017. szeptember 12.

Hűha, testápolók nemigen szoktak lenyűgözni, de ennek sikerült. Az itteni jó vélemények alapján vettem féláron dm kuponnal. Egy darabig még így is gondolkodtam a megvásárlásán, és próbáltam lebeszélni róla magam, hogy semmi szükségem egy ikszedik testápolóra, de aztán a hideg közeledte és az 50%-os kupon meggyőztek ;-) Csak ismételni tudom az előttem szólókat: testes krém, de viszonylag gyorsan és nyom nélkül beszívódik. Ok, ilyet láttam már ezelőtt is, emiatt nem esnék hasra. Viszont amiben felülmúlja hasonló társait, az hatásának tartóssága. Mert nem az van, hogy este bekenem, reggel zuhany, és mintha mi sem történt volna, hanem két-három napig érzem utána, hogy mennyire puha és hidratált a bőröm. Nálam hatalmas plusz még, hogy mivel jól beszívódik, kézre is lábfejre is használom, és kitűnően működik ott is, szóval igazi all-in-one termék. Az illatát én különösebben nem szeretem, csak amiatt nem venném meg, de nem is irritál.

2 ÖSSZETEVŐ