Regi92

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Estée Lauder Little Black Primer

Estée Lauder Little Black Primer
2017. május 26.

Egy ajándékcsomag részeként jutottam hozzá, és valami elképesztő termék! A rossz spirálokkal csodákat művel, a jó spirálokat még jobbá teszi! Már előre sajnálom, ha ki fog fogyni a kis utazó méretű tubusom, mert a Clinique szempillaspirálomat hihetetlenül feljavítja (konkrétan megmentette attól, hogy kidobjam)

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2017. május 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert a Clinique az egyik kedvenc márkám ha arcápolásról van szó, és sminkterméket még sosem volt szerencsém próbálni tőlük. De eddig sajnos nekem elég csalódás ez a spirál.... Alapjában véve szép szempilláim vannak, igazából csak egy kis tunning kell nekik, de ez a spirál semmit nem csinál velük. Konkrétan 3 réteg kell ahhoz, hogy valami érdemleges látszódjon. Pozitív viszont, hogy ennyi festék sem tapasztja össze a pillákat. Ezért kap 2*-ot.
Tipp: az Estée Lauder szempilla primerje csodákat tud vele művelni. Csak hát nem mindenkinek lapul egy ilyen drága termék a kollekciójában, vagy éppenséggel nem teheti meg, hogy beszerezze :D

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz
2016. június 1.

Iszonyatosan csípi a szemem, pedig eddig egy általam használt micellásnál sem tapasztaltam ilyet, ráadásul elvileg ez egy mindenmentes érzékeny bőrre ajánlott termék. Mivel nem akartam kidobni, ezért csak az arcom áttörlésére használgatom.