reka1978

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2017. augusztus 29.

őszintén szólva sokáig nem is értettem, hogyan is kell ezeket a termékeket használni. vegyem a saját tusfürdőmet/szappanomat/akármimet. zuhanyozzak le vele (ergo a dolog "piszkos" részét végeztessem el egy másik termékkel, (és itt már ki is szállhatnánk a zuhany alól.......). OK. aztán vegyek még egy ilyen tusfürdőbe implantált testápolót, amit szintén kiállva a víz alól, kenjek magamra,és mossak le, de cserébe nem kell majd testápolóznom! (de,kell!!! hacsak nem akarsz majd 25 évesen 40-nek kinézni...... :P )
ahham! cserébe a kádam (elvileg) egy csúszós élményparká válik (not), szóval legyek nagyon óvatos!!! nem használhatom az arcomon és frissen borotvált területeken (wtf?!?)
nem-nem-nem és nagyon nem! én szeretem és akarom táplálni és ápolni a bőrömet, de ez a plusz egy kemikáliát engedünk le a lefolyón, ez nagyon nem menő és nem elég! nivea illat egy nagy semmivel!

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Éjszakai Krém

L'Oreal Paris Revitalift Filler [Ha] Éjszakai Krém
2017. augusztus 28.

sokáig az volt a véleményem, hogy én aztán nem veszek soha semmiféle loreál-nivea-garnier.... csapathoz tartozó krémet. meg voltam győződve róla, hogy többet ártanának, mint használnának. aztán valamelyik glamour napok során 50%-os akció volt rá. megsüthetett a nap, vagy tudomisén, de úgy döntöttem, hogy beruházok hát tulajdonképpen kettőre egy áráért. :)
úúúúristenem, hát életem legjobb döntése volt! egyrészt én nagyon szőke tudok lenni, és annyira tudom utálni, hogy sok krémnél az éjszakai és a nappali csomagolás ugyanolyan, csak a feliratokban térnek el. sosem találom el az ágy szélén ülve, melyik-melyik?! komolyan, a másféle márkák nappalijainak tetejére egy arany pöttyöt, az éjszakaik tetejére fekete pöttyöt tettem körömlakkal. :) na, itt az éjszakai tégelye sötét/lilás, a nappalié világos/ezüstös. az éjszakai krém maga halványlila színű, a nappalié fehér. (hülye, bolondos nőknek terveznek, na! :D )
a krém állaga valami csoda! mintha púderes, pillekönnyű selymet kennék az arcomra. pillanatok alatt beszívódik, és remek az illata is.
és ami a legjobb... valami csudastresszes időszakon voltam túl, de ennek ellenére, amikor anyukámmal találkoztam, ő csak annyit mondott, hogy gyönyörű a bőröd kislányom..... (jó-jó-jó, az anyák elfogultak, de az enyém-anya képes azért olyan finom is lenni, hogy közölné, ha valamennyire sz@rul festenék.... :D)
egy hátránya van csak. nem glamour napokon ne kerülne ennyibe... :( de lassan (nagyon lassan) újra napok lesznek, remélem ő is benne lesz akciósan! ;)

Inecto Pure Coconut Sampon

Inecto Pure Coconut Sampon
2015. október 5.

Nem, nem és nagyon nem! Nem habzik. OK. De sprőddé teszi a hajam még nedvesen is. A balzsamját már meg sem mertem venni. Gondoltam a hővédő hajspray majd segít. Nem tette. Az is szárította a hajamat. Mindkettőt nagyjából a feléig használtam el, de feladtam a próbálkozást. Összekutyultam őket és most kókuszos tusfürdővé "átalakulva" várják, hogy végre elfogyjanak. A testápolójukkal ellentétben ezeket soha többet!