Reka45

Regisztráció dátuma: 2019. március 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. március 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: < 18

H&M Körömlakk

H&M Körömlakk
2019. május 19.

Karácsonyra kaptam egy mályvás rózsaszínes színt nagyon szerettem és nagyon sokáig is kitartott, de mivel kolis vagyok ami az enyém az a tiéd is alapon több embernek is megcsináltam vele a körmét ezért sajnos már elfogyott de amint eljutok h&m-be ahol lehet kapni veszek párat mert csodálatos 1 rétegben is jól fed ennek ellenére én biztosra mentem és 2 kentem + fedő lakk 1-1,5 hétig simán bírta maximum kis foltok keletkeztek.

Balea Arctisztító Gél Aloe Verával Normál és Vegyes Bőrre

Balea Arctisztító Gél Aloe Verával Normál és Vegyes Bőrre
2019. április 21.

-Enyhén illatos, de nem zavaró
-Nincs telnyomva színezékkel
-Kevés elég belőlle
-Nem szárít, de azért egy hidratálót fellehet vinni utánna (bár mondjuk nem próbáltam mgé hidratáló nélkül)

A foreo fofoval használom nagyon szép eredményt kapok utánna a T zónámat tökéletesen kezeli, nem szárítja és nem is zsírosítja.
Csak ajánlani tudom főleg ha az árát nézzük

Update: hidratáló néllül enyhén szárít

Balea Hidratáló Koncentrátum

Balea Hidratáló Koncentrátum
2019. április 20.

Nemrég nagyon ki volt száradva az alapból zsíros/kombinált bőröm ezért kétségbe esésem közepette elrohantam a Dm be és hirtelen felindulásból megvettem ezt a terméket. Előtte már nagyon sok mindennel próbáltam eltűntetni vagy legalább elfedni, az eltűntetés nem sikerült (legalább is ezzel nem), de az elfedés meg volt. Az a baj hogy én nem ezt szerettem volna én egy hidratálót szerettem volna ami segít a kiszáradt bőrömön, helyette megtapasztaltam azt a "csodálatos" érzést amikor valakinek folyékony szilikont öntenek az arcára. Felkenve olyan érzés mintha a bőröm nem kapna levegőt, mert a szilikon teljesen eltöméti minden pórusom, minden apró ráncom, mindent ami az arcomon van. Kb a 3/4-t használtam a kis ampullának, első ránézésre azt hittem hogy ez milyen kevés és legalább 2 kelleni fog egy használathoz,de nem szóval aki arra vágyik hogy a szilikon elfedje az arcát megtalálta a tökéletes terméket.