Reka68

Regisztráció dátuma: 2023. december 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2023. december 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Rosebud Perfume Co. Smith's Rosebud Salve Balzsam

Rosebud Perfume Co. Smith's Rosebud Salve Balzsam
2024. március 20.

Külföldön szereztem be, kellett egy ajakápoló és csak random ezt válaszottam. Nekem bejön, de semmi küli, lightos ajakápoló, ami az én ajkaimon inkább csak ül, mint igazán hidratál. Az illata nagyon finom rózsás, a körömágyaimra szoktam még kenni, oda viszont szuper, de gondolom ennyit egy sima vazelin is tudna.

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator
2024. március 19.

A legjobb arckrém amit valaha használtam! Pici is elég belőle, elég tápláló, de nehéznek nem mondanám, nem érzem, hogy eltelítené a pórusaimat, vagy zavarna, ahogy a bőrömön van. Kell neki egy kis idő, hogy beszívódjon, számomra ez csak reggel fontos, este nem bánom, ha fényes arccal fekszem le, de reggel kevesebbet is teszek az arcomra csak, hogy legyen valami a fényvédő alatt, így pikk-pakk beszívódik. Látványosan kiegyenlítette a bőrfelszínemet, valamint ragyogóbb és üdébb tőle az arcom, annyira egyenletes a bőrszínem is, hogy sokkal jobban látszódnak a szeplőim, innen tudom, hogy működik. Kombinált, mitesszerekre hajlamos bőröm van, de valahogy ezt a testesebb krémet nagyon szereti. Én csak ajánlani tudom!!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2024. február 15.

Én nagyon szeretem, többször újravettem már, mindent lehoz, nem bántja a bőröm, semmi negatív hatása nem volt eddig.