Réka89

Regisztráció dátuma: 2014. július 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 9 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

I Bling Szónikus Elektromos Arctisztító

I Bling Szónikus Elektromos Arctisztító
2016. január 16.

A sok jó vélemény hatására vásároltam meg én is. Egy héten kb. 2X használom a Ganozhi genodermás szappannal. Az arcom tisztább és a krémek is jobban beszívódnak. Mínusz egy csillag az ára miatt.

Vichy Dermablend 16H Korrekciós Alapozó Fluid SPF35

Vichy Dermablend 16H Korrekciós Alapozó Fluid SPF35
2014. augusztus 24.

A kedvenc alapozóm!! Tökéletes a fedése, mégsem nehezíti el a bőrömet és egésznap fennmarad! Itt Miskolcon elég körülményes volt a megfelelő árnyalat beszerzése. Az 55-ös árnyalatot szerettem volna... A város összes gyógyszertárát bejártam, végül az utolsóban rábukkantam, ráadásul egy ezressel olcsóbb is volt, mint a többi gyógyszertárban (és nem a régi verzió volt!!!). Azóta már nem kapható ez az árnyalat, de nem baj mert a 45-ös is megfelel nekem. Az ára egy picit drága, de neten ki lehet fogni jó akciókat, múltkor pl. 4000 Ft körül volt és kaptam hozzá egy ajándékcsomagot. :)

Kallos Gyorsan Száradó Tartós Körömlakk

Kallos Gyorsan Száradó Tartós Körömlakk
2014. augusztus 3.

Az Essence-nél volt, egy kedvenc nude lakkom, amit később sajnos kivontak a forgalomból...:( Azóta is kerestem hasonlót, de csak az Opi és a Sally Hansen körömlakkok között láttam ilyen árnyalatot, azokat meg kissé drágának tartom...
Fodrászkellékes boltban pillantottam meg ezt a Kallos körömlakkot, és pont találtam köztük, egy olyan árnyalatú nude lakkot amit már rég kerestem (213-as). Mivel nagyon olcsó volt, ezért gondoltam, egy próbát megér, nem bukok rajta sokat, ha nem válik be. Végül kellemesen csalódtam benne, kb 3 rétegben kell felvinni, hogy tökéletes legyen a fedése, és kicsit nehezen szárad, viszont a végeredmény nagyon szép lett! Ráadásul 4-5 napot simán kibírt!
Ahhoz képest, hogy szinte nem is fűztem hozzá semmi reményt, remek kis körömlakk! :)