rekabeauty

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray
2020. szeptember 17.

Zsíros bőröm ellenére is nagyon szépen fixálja a sminket. Legjobb fixáló, amit valaha próbáltam. Először a mini verzióját vásároltam meg és most újra vettem a nagyot. Ajánlom mindenkinek.

La Roche-Posay Serozinc

La Roche-Posay Serozinc
2020. május 19.

Miután a legrosszabb acnem volt és sajnos még most sem mondhatom el, hogy teljesen elmúlt, így rengeteg heggel és sajnos a mai napig bár kevesebb, de jönnek újabb pattanások. Pluszban iszonyatosan miteszeres is az arcom. Mindezek mellett úgy döntöttem megvásárolom ezt a terméket. Őszintén hámlasztók, c vitamin, niacinamide, hialuron, retinol stb. mellett nem tudom használ e. Minden reggel és van, hogy este is becsületesen befújom az arcom. Rosszat nem tesz, a sminkek nagyon szépen állnak az arcomon, bár az a megfelelő hidratálásnak köszönhetem szerintem elsősorban. Elhasználom már, de meglennék nélküle. Az viszont tény, hogy ha már valamilyen frissítő sprayt akarnék vásárolni, ezt venném. Acne mellé nem mernék bevállalni, legyen az drágább vagy olcsóbb smink márka, biztos, hogy nem tenne jót az arcomnak. ( kivéve MAC, azzal nem volt problémám) Mivel se több pattanást, se több miteszert nem szeretnék, valamint irritált bőrt sem, így ezeket mérlegelve mindenképp ezt venném, annak tudatában, hogy a sminkemmel nagyon jól működik és nem lesz ettől kevésbé hosszantartóbb, sőt.

Összességében nem látom, hogy használna, de nem is árt és ez már plusz pont, főleg ha kipróbálnád. :)

Neutrogena Hydro Boost Szemkörnyékápoló Zselé

Neutrogena Hydro Boost Szemkörnyékápoló Zselé
2020. május 19.

Iszonyatosan tudja irritálni a szemem különböző sminkek, arcápolási termékek. Ennek tudatában mondom, hogy nagyon jó kis krém. Jól hidratál és nem irritálja a szememet. Állagát is szeretem. Csodát nem várok tőle miután ez egy hidratáló krém, valamint szerintem sincs többre szüksége egy 20-25 éves fiatalnak, főleg hogy tartalmaz hialuront is. Plusz pont, hogy nagyon sokáig elég.