RekaBon

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél

Trend It Up Fiber Brow Szemöldökformázó Gél
2019. július 23.

Mivel az előző TIU szemöldökspirált kivonták a forgalomból teljesen elkeseredve próbáltam pótolni a Bourjois géljével (nem vált be...) majd a Catrice géljével, de semmi nem volt olyan jó mint az. Csomó ideig azthittem erre hogy szemöldök ceruza, ezért nem vettem meg... na szóval a lényeg hogy ez ugyanolyan!! Legalabbis a kefe mérete, sörtéi, gél típusa ugyanolyannak tűnik, csak a feje furán hajlott, de nem zavaró. Izzadással nem jön le, strandon még nem próbáltam. Imádom :)

NYX Butter Lipstick

NYX Butter Lipstick
2019. március 26.

Nagyon kellemes viselet, tény, hogy semennyire nem tartós, ezért csak 4 csillagot kap. De végülis az egész napon át tartó szín nem is volt nekem elvárás, mégiscsak "butter" névvel rendelkezik:) (ha csak pohárból iszok azért megmarad nagyjából a színe, de az evés már teljesen lehozza). Sötétbordós lilás árnyalat van meg, nagyon intenzív, szép szín. A felvitelkori szaténos beütés később eltűnik, mattosabb lesz, de nem durván. Szárítást én nem vettem észre, alá kentem sheavajat, lehet azért. Ha valaki lágyabb, de intenzív színárnyalatú rúzst szeretne és a tartósságot el tudja engedni, akkor ez megfelelő megoldás lehet.

Idros 5 Izzadásgátló Spray

Idros 5 Izzadásgátló Spray
2018. november 23.

Már vagy 1,5 éve megvan és több, mint fele benne van. Igaz, csak nagyon ritkán használom, hiszen az összetevői nem a legszebbek, de amikor előre tudom, hogy stresszhelyzet várható és/vagy "olyan" ruhát viselek, aminél feltűnő lenne már egy pici izzadságcsepp is akkor kénytelen vagyok erre hagyatkozni. Stresszhelyzetben hajlamos vagyok erős izzadásra (márpedig nagyon stresszelős vagyok), de ez a termék elbánik vele :). Plusz illat kell mellé máskülönben a szagot nem szünteti meg. Nekem is csíp első felvitelnél és utána néha kicsit viszket a bőröm tőle 1-2 napig, de nekem ígyis megéri, mivel akár 5 napig tart a hatása. Akinek érzékeny a bőre kerülje el messziről, de aki erős izzadásra hajlamos annak mentőöv lehet.