RekaKrem

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

The Different Company White Zagora

The Different Company White Zagora
2019. október 3.

Nálam első számú tavaszi kedvenc, gyönyörűen bontakoznak ki illatjegyei egymás után, és talán a legtöbbet dicsért illatom. Valahogy olyan modern, mai fehérvirágos illat, és tipikus TDC. Sosem válnék meg tőle.

Etat Libre d'Orange La Fin Du Monde

Etat Libre d'Orange La Fin Du Monde
2019. október 3.

Nálam újravevős illat. Először sok kört kellett futnom vele, szintén a kezdeti édesség zavart, de amikor pár perc múltán előjön az a tipikus, jellemzően Eldo-s dohos pinceszag a már meglévőkhöz társulva, akkor naaagyon összeáll, és egy szellemes-ízléses, addiktív signature-gyanús tartós cuccá áll össze. A viselő számára is érezhető (a Like this-el ellentétben, amit inkább csak dicsértek rajtam, de én sajna nem éreztem/élveztem).

Bond No. 9 West Side Unisex

Bond No. 9 West Side Unisex
2019. szeptember 28.

Isteni illat, tisztaságillat mesterműszinten.... engem egyszerre a Histore Blue Bottle 1.0-ra, az 1.2-re, illetve valamiért Jo Malone Dark Amber and Ginger Lily-jére emlékeztet, utóbbira annyiban is hasonlít, hogy a Histoire-okkal ellentétben számomra túl tömény viselni. Ha megérezném valaki, az extázis kerülgetne, de sajnos engem valamiért fojtogat a konzisztenciája.
Azért 5 csillag így is!