rekao

Regisztráció dátuma: 2020. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. január 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Love Beauty and Planet Szárazsampon Citrus & Zöldtea Illattal

Love Beauty and Planet Szárazsampon Citrus & Zöldtea Illattal
2020. január 12.

imádom a márka többi termékét, viszont ezzel nagyon mellélőttem:( ugyan nekem nem ragad tőle össze a hajam, nem látok semmi javulást a hajamon, maximum kevés volumennövekvés de az is csak a kezemnek köszönhetően, mint a száraz samponnak.
azóta kaptam egy irtó jó tippet, ha szükségem lenne egy kis tuningra reggel inkább csak hintőpor után nyúlok, ez után igazi csodának éreztem:)

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. január 12.

vegán, újrahasznosított termékek után kutatva találtam rá a márkára. samponra és balzsamra volt szükségem, olyan álom illata volt ennek a fajtának hogy összetört egy picit a szívem amikor rájöttem hogy nem az én hajamra találták ki:( egy ennél jóval olcsóbb tusfürdőt választottam magamnak akkor aminek szintén nagyon jó illata volt, de azért ezt a kombót nem lehet egyszerűen lenyomni:)
amikor nem találtam sehol egy darabig azt a tusfürdőt ~sajnos~ váltanom kellett erre, de szerintem már kitartok mellette, nem hiszem hogy le tudnám váltani. valami isteni illata van, amit nagyon sokáig érzek magamon fürdés után, egyáltalán nincs az a mű rózsás érzete ami sajna sok terméknél előfordul. hatalmas plusz pont hogy nem érzem egyáltalán, hogy szükségem lenne testápolóra mellette

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2020. január 12.

jó ideje ezt használom, mindig nagyon könnyen-hamar kiszáradt a szám, régóta küzdök hogy ne legyen cserepes. csodaszernek mondanám, pár perc alatt szép hidratáltak lesznek tőle az ajkaim. élek halok az extra tartós mattra száradó rúzsokért amik könnyen ki tudják szárítani a számat, ha nem használom előtte már sokszor észrevettem hogy egy idő után kényelmetlen.
mostanában kezdtem tudatos lenni az összetevőkkel kapcsolatban, és a kőolaj származék rendesen elbizonytalanít, ezért nem adok neki 5 csillagot. ismerősömnek atom durván feldagadt tőle az ajka egy éjszaka alatt, ezért gondolkodok a cserén de eddig a lush ajakápolókat találtam szimpatikusnak, amik majdnem háromszor ennyibe kerülnek attól függően hol veszed éppen, egy egyetemistának pedig az eléggé feszegeti a büdzsé határait..:D