Rekapataki

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. október 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. március 25.

Szuper hajfesték :) 6.16 hideg gyöngy barna árnyalatban vásároltam meg. Szőkített hajam volt, amit már visszafestettem egy jó ideje barnára, azonban szépen lassan ledobta magát. Gondoltam teszek egy próbát ezzel a festékkel. Nekem az illata ugyanolyan, mint a többi hajfestéknek, talán kevésbé szúrós. Felvitele könnyű, jó állaga van, szépen széttudtam oszlatni a hajamon és a mell alá érő, dúsabb hajamra elég volt egy doboz. Vaciláltam, hogy ő vagy a 6.0-és legyen-e de azért választottam ezt a színt, mert kissé vörös pigmentes a hajam, így próbáltam a "hideg" árnyalattal tompítani, plusz féltem, hogy túl sötét. Nagyon szépen befogta a hajam és a vöröses részeket is kiütötte :) Nagy meglepetésemre az eredmény pedig a dobozon látható szín 95%-os egyezéssel. Sokszor megjártam már, hogy 6 árnyalattal sötétebb lett mint a dobozon .. de nála nem kell ettől félni ami hatalmas plusz pont! :) Ha ezt tudom, lehet megveszem a 6.0-sat, de majd meglátjuk, hogy mennyire kopik, mennyire tartja a színt :) Jelenleg 100%-ban megegyezik a saját hajszinemmel, remélem így is marad :)

Naturals by Watson Argan Hajbalzsam

Naturals by Watson Argan Hajbalzsam
2020. február 26.

Uramatyam.. nekem a hair mask nevu hajpakolasa van meg es valami brutal jo pakolas. A hajam egyebkent gondor lenne, de a hosszusaganak sulya miatt ossze vissza allo szenakazal sokszor 😂😂 Ez a termek konkretan selyempuhava varazsolta a hajam, a szoszosseget is lecsokkentette. A tubuson azt irja, hogy balzsamozas utan hasznalja, de en meg hajmosas elott dobtam fel kb 2 orara. Probaltam mar rengeteg pakolast, garnier, l’oreal, pantene stb.. de egyiknel sem volt ilyen latvanyos a valtozas.
Osszegezve: a legjobb hajpakolas a piacon! Szerintem beszerzem melle a sampont es a balzsamot is 😍

Schwarzkopf Color Expert

Schwarzkopf Color Expert
2017. november 1.

3.0-ás árnyalatot használtam, sötétbarnát ígér, dobozon szép színnek is tűnik, viszont fekete lett a hajam tőle ... alig kopik valamit, 4-5 hajmosás utána sem. Pozitívum, hogy rendkívül puhává és fényessé tette az amugy göndörödő kissé száraz hajam.