rekas

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Superstay Full Coverage Under-Eye Concealer

Maybelline Superstay Full Coverage Under-Eye Concealer
2019. november 16.

A tesztelési fázisban vagyok még, kb 2 hete használom napi szinten. Ígérete szerint a sötét karikákat fedi el, nálam az nem jött össze, ez lehet annak a hibája, hogy nem 6kg-t rakok fel belőle, de szép a finishe és nagyon tartós, ha később változás lép fel még írok róla.

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

NYX Professional Makeup Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation
2019. november 16.

Én is kipróbáltam még a megjelenésekor ezt a nyx-es alapozót, mivel csak jókat olvastam róla...azt kell mondjam hogy jó lett volna, de az én bőröm ezen is átfénylik, igaz egy fokkal lassabban mint más alapozóknál, de ilyen árkategóriában kicsit többre számítottam, azonban másnak ettől még beválhat :)
A 4 csillagot azért kapja, mert ha 1-2 napot nem használod beszárad a pumpája pont annyira, hogy minden fele spriccel az alapozó mikor újra használnád, csak oda nem ahova kellene. Kisebb tisztítás után ez korrigálható, de nem lesz olyan mint új korában.

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm
2019. január 12.

Én még ezt az ezek szerint "régebbi" rózsaszín verziót használtam, azt viszont nagyon szerettem, bár mindig át kellett vizsgálnom a dobozokban, hogy melyik a legjobb, mert voltak érdekes különbségek :D Ha odajutok, hogy kipróbáljam az újabb verziókat, és lesz változás, akkor itt jelzek róla.