RekaV

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Montale White Musk

Montale White Musk
2017. február 9.

Amikor csak egyet fújtam a csuklómra a mintából, újra meg újra meg kellett szaglásznom. A kristályok illata - tiszta, fehér, kissé szappanos. Nagyon tetszett, belehabarodtam.

Aztán jött a főpróba: rendesen befújtam magam másnap, és jaj, sokkolóan erős volt. Túlságosan tolakodó, már-már émelyítően szappanos. Pedig kb. 3 fújás volt, és meg kell mondjam, 12 órán át éreztem magamon, magam körül, ami óriási ritkaság, szóval akinek ez az illata, az nagyon jól jár vele, de hozzám nem passzol.

L`Artisan Parfumeur Caligna EDP

L`Artisan Parfumeur Caligna EDP
2017. február 9.

Egyike a legelső niche élményemnek :)
Igazi gyöngyszem, még nem igazán tudom behatárolni, hogy hol is érzem magam a jelenlétében. Nekem nem erdőt idéz, rajtam a fügés-vonal érződik leginkább, talán a nyarak, a kertünkben álló fügefa, gondtalanság...
Ahogy előttem már írták, semmi művi nincs benne, természetesség árad belőle - szóval ez az illat azokhoz illik inkább, akik nem szeretik a plasztik dolgokat. Semmi cukormáz, émelyítő édesség - nagyon kedves, szerethető illat.

Shay & Blue English Cherry Blossom

Shay & Blue English Cherry Blossom
2017. február 8.

A Neroliban ajánlották az illatot, és úgymond meg kell védenem, mert képtelenség, hogy ez a csodálatos illat csak 2 csillaggal szerepeljen egy vélemény miatt :)

Szóval... Ú meg Á!!! Elképesztően könnyed, mégis iszonyatosan nőies, fiatal, bájos, finom. Általában a friss illatok rajongója vagyok, de a cseresznyevirág ad neki egy nem túl tolakodó virágos/gyümölcsös pluszt. Rajtam tartós, nem illan el.

Szerintem ez lesz nálam 2017 tavasz/nyár favoritja! Hozzáteszem, a parfümház többi illata is fantasztikus, a dinnyés és a nadragulyás is csodás, nehéz választani.