Rekazs

Regisztráció dátuma: 2016. április 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYX Pore Filler Primer

NYX Pore Filler Primer
2018. december 9.

A mini változatát vettem meg. Őszintén szólva lehet èn kenek belőle sokat de ha az alapozómat ecsettel viszem fel utána katasztrófa törtènik túrósodik vagy olyan mintha leégett volna az arcom és hámlana. Maximum az orromon kevésbé láthatóak utána a mitesszereim de a többi területen semmit nem csinál a pórus eltüntetésével. A bőröm hamarabb is átzsírosodik ha viselem.
El fogom használni ha már megvettem de nekem sajnos nem jött be. Lehet egy kevésbé problémás bőrünek jó választás.

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2018. december 9.

Tegnap bukkantam rá a dm-ben. Nem néztem kommenteket így foggalmam sem volt mire vállalkozom. Szerettem volna egy foreo-t de annyi pénzt nem adok ki egy kütyüért. Nagyon kíváncsivá tett hogy mit fog nekem nyújtani ez a kis “szépítő eszköz” és már nem csalódtam benne. Gél állagú lemosóval használom a sminktől megtisztított arcomra, érzem, hogy sokkal tisztább már az első használat után az arcom és puhább illetve megindul benne az élet (mármint jó értelemben). Tetszik benne az is, hogy kicsi könnyen tisztítható és könnyen magammal tudom vinni. Ennyi pénzért szerintem szuper termék!

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2018. április 3.

Imádom! Ez egy csodaszer!
Puha, fényes, könnyen kezelhető lesz a hajam tőle illetve nagyon sokáig elég! Tavaly tél végén vettem és most fogyott el! Az árát kicsit sokallom de akciósan illetve Joy vagy Glamour napon biztosan újra veszem!