rekuc1010

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. április 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2019. június 4.

Olcsóbb hajvitaminra szerettem volna váltani és az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Nagyon reménykedtem benne, hogy nekem nem lesznek pattanásaim tőle, de sajnos nem így lett. Az első két hétben csak picike pattanások jöttek ki amik kezelhetőek voltak és másnapra el is múltak, viszont két hét után jött az amitől féltem, gyulladt, hegesen gyógyuló belső pattanások, így egyből abbahagytam a szedését (Pedig napi 1x vettem be). A hajamat szerettem volna erősíteni, de a körmömön tűnt fel a változás, erősebbek lettek és gyorsabban nőttek, de sajnos nekem ekkora áldozatot nem ér ez a kapszula.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. április 2.

Ár-érték arányban szerintem kedvező. Sokáig elég és szépen lejön vele a smink.

Isana Szárazsampon

Isana Szárazsampon
2016. október 13.

Szerettem volna szeretni. Még jó pár éve ajánlotta az egyik barátnőm, szerintem még azóta is meg van valahol :D párszor használtam, de sokat kellett fújni belőle hogy elérje nálam a hatását, a felesleges port kifésülni belőle pedig nehéz volt. Ugyan hatásos volt ezek után, de az illata annyira erős volt, hogy szerintem már méterekről érezni lehetett, úgy áradt a fejemből... Így a drága parfümömet nagyon elnyomta és csak ezt érezte az ember, ami szerintem nem is túl kellemes illat..inkább szag..