RenataB

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Marc Jacobs Daisy

Marc Jacobs Daisy
2018. október 31.

Mindenképp akartam írni egy véleményt, mert annak ellenére, hogy most keltem, kócos vagyok és iszom a kávét, körülleng ez az illat. Na nem éjszakára fújtam be vele magam. Csak amikor kinyitottam a pici verzióját (azt a cuki mini válzozatát ami kiöntős) rámborult egy kicsi. Na es azóta ezt kell illatolnom. :)
Hasonlít valamire nagyon. Vagy az, amit előtte illatoltam hasonlít a Daisy-re. Nem tudom. Nem szetetem a hasonló illatokat, olyan mintha egymástól nyúlnának a parfümházak (amit tudom, hogy megtesznek néha-néha), de ebben az esetben eltekintek ettől, főleg mivel hogy tényleg nem tudom melyik illat volt előbb.
Számomra olyan kedvesség illata van. Nem az én illatom. És senki ne sértődjön meg, nem azért írom majd le a következő soraimat, hogy megbántsak bárkit! Szóval inkább fiatal épphogy felnőtt lányokon, vagy olyan nőkön tudom elképzelni, akik nagyon vékonyak, magasak, gyönyörű hosszú hajuk van és mindig kedvesek, cukik. Nem állna jól egy karakán, nagyszájú nőnek, vagy egy tipikus femme fatale-nak. Nem szándékozom senkit bekategorizálni vele, csak az én képzeltemben így él.
Mivel nem az én illatom, de határozottan szépen megkomponált, kedves kis parfüm, ezért 4 csillagot adok neki.

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2018. október 21.

Ölni lehez az illatával. Nekem sajnos nem ezek az illatok jönnek be.
Nem tudom mi ez a Thierry Mugler mánia mostanság, de bejött nekik az élet, az biztos.
Csak azért nem pontozok le valamit, mert nekem nem tetszik, de nem is pontozom fel, mert nem egy szép, összetett illat.

Dior Capture Totale Dream Skin Perfect Skin Cushion SPF50

Dior Capture Totale Dream Skin Perfect Skin Cushion SPF50
2018. október 21.

Szuper kis bőrtökéletesítő. Akkor használtam, amikor csak elugrottam egy közeli helyre, vagy ha kopott az alapozóm. Így nagyon sokáig tartott, de amúgy ennyi pénzért tényleg nem túl sok mennyiség, annak pláne nem, aki naponta használja. Találtam olcsóbbat, koreait, de attól még jó kis cucc ez.