Rencsa

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2018. november 7.

Lassan szárad, csíkoz. Olyan, mintha be lenne sűrüsödve, pedig a pesti Moyra boltban vettem. 2 nude szín van meg nekem, a 954 és a 989. Sajnos 2 rétegben sem sikerült tökéletes fedést elérnem velük, a 3 réteg pedig soha nem szárad meg. Amúgy mindegy,
hogy 2 vagy 3 réteget teszek fel, ha fél nap elteltével is hozzáér valami, ott benyomódik. Ráadásul nem is tartós, 1-2 nap után elkezd lepattogni. 2 csillag mert legalább olcsó és szépek a színek, de többet nem veszek ilyet, ezeket meg majd elhasználom a lábamra.

Miss Sporty Lasting Color Gel Shine Up To 10 Days Color Körömlakk

Miss Sporty Lasting Color Gel Shine Up To 10 Days Color Körömlakk
2018. november 7.

Szuper tartós, nekem egy hétig meg sem mozdul a körmeimről. Emelett fedőlakk nélkül is fényesre szárad, ami végig olyan fényes is marad, nem mattul be. Moyra lakkokkal való szenvedés után ez egy álom, mivel festésnél nem csíkozódik és egész gyorsan szárad. Max 2 réteg elég belőle, bàr a 150-es Red Tango árnyalat - ami egyébként életem piros lakkja - már egy rétegben tökéletesen fed. Ennyi pénzért meg pláne csodaszer. Az 552-es árnyalat is megvan, nagyon szép mályvás nude színe van. Más színekben is megvan, egyelőre ezt a kettőt teszteltem élesben, de nálam 5 csillag.

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)

Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon (régi)
2018. október 29.

3 éve keresem a megfelelő sampont mióta a kedvencemet nem gyártják. Ez azon kevesek egyike amit újra is vettem. A hajhulláson nem segített, viszont a fodrászom mondta hogy nagyon sok babahajam van, és akkoriban ezt használtam. Amit nem értek, hogy egyik héten megmosom ezzel a hajam és 4-5 napig nem kell mosni, a következő alkalommal ugyanúgy megmosom vele és 3. nap már extra zsíros a hajam. :D Az illata jó.